To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Kilka pytań dotyczący przenoszenia numeru.

dukekubas - Pon Lip 27, 2009 22:43
Temat postu: Kilka pytań dotyczący przenoszenia numeru.
Z ostatnim dniem września kończy mi się umowa w Orange Mix, a chciałbym przenieść numer i zacząć umowę na abonament w Play.
Co muszę zrobić, gdzie, kiedy i jak?
Liczę na pomoc i wskazówki.
pozdrawiam,
dukekubas

bartosz93w - Nie Sie 16, 2009 11:16

To musisz powiedzieć kolesiowi u którego będziesz kupował tele. I będziesz musiał coś dopłacić. Bo jak z sieci do innej sieci się przenosi to tak jest.
ziomiwan - Nie Sie 16, 2009 13:08

Za przeniesienie numeru się nie dopłaca... Operator robi to za free...
Wystraczy podczas wizyty w salonie Play powiedzieć że chcesz zachować numer i wykupić dany abo.

I oczywiście musisz zrezygnować z usług orange, wtedy z ostatnim dniem września śmigasz do play i to tyle.

bartosz93w - Nie Sie 16, 2009 17:36

Sorki. Masz racje. Nie płaci się. Ja przenosiłem przed wakacjami i płaciłem. Ale od 6 lipca się nie płaci.

Przeczytaj
Cytat:
http://www.komputerswiat.pl/poradniki/poradnik-kupujacego/sprzet/komorki/2009/06/poradnik-kupujacego-przeniesienie-numeru.aspx

ziomiwan - Nie Sie 16, 2009 18:10

Znam to wszystko ;) . Od niedawna jest możliwe przeniesienie w ciągu 24godzin o ile się nie mylę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group