To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - Aplikacje Java na telefon LG.

pumpy - Nie Lip 26, 2009 19:29
Temat postu: Aplikacje Java na telefon LG.
Witam, mam parę pytań, bardzo proszę o pomoc.

Jeśli zamierzam ściągnąć pewną aplikację Java na LG KE970 to muszę najpierw dokonać jakiś ustawień w telefonie?

Na stronie, gdzie mogę zamówić taką aplikację pisze "ślij sms o treści.... w odpowiedzi otrzymasz zakładkę WAP do wybranego gadżetu" --> nie do końca wiem o co chodzi z tą zakładką WAP, jak się do niej wchodzi i co robić w tej zakładce żeby pobrać aplikację?

Czy tak samo jest z filmami?

Dziękuję.

ziomiwan - Nie Lip 26, 2009 20:02

Nie "pisze" tylko "jest napisane" słowo pisze to czas teraźniejszy, na stronie zostało to napisane wcześniej czyli jest to czas przeszły, czyli piszemy " jest napisane".
Zakładka WAP to nic innego jak sms z bezpośrednim linkiem do ściągnięcia gierki/programu.
Musisz mieć jedynie skonfigurowane połączenie gprs lub wap. A jak to zrobić masz napisane na stronie każdego operatora ;) .
Ze wszystkimi grami, programami, filmami, tapetami które ściąga się poprzez kod jest tak samo że dostaje się zakładkę wap (sms z linkiem).
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group