To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Strona Orange.pl

TylkoOrange - Śro Lip 22, 2009 16:13
Temat postu: Strona Orange.pl
Dzien dobry,

Po pierwsze, chcialem sie przedstawic, jestem wspolpracownikiem strony Orange.pl. Nie zajmuje sie jednak bezposrednio telefonia, tylko dzialaniami internetowymi portalu.

W tej chwili jestem szczegolnie zaiteresowany Panstwa sposobem odbioru naszej pomaranczowej strony. Co Panstwo o niej myslicie? Czy spelnia swoja funkcje? Czy potencjalny uzytkownik moze znalezc na niej wszystkie potrzebne informacje? I wreszcie - czy jest atrakcyjna dla oka i co w niej zmienic?

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do szczerej dyskusji,
Pracownik Orange

halohalo - Śro Lip 22, 2009 17:00

Podpisałbyś się, np:

Jan Kowalski
spec. ds internetu
Orange.pl

byłbyś wiarygodny.

A tak być może zajmujesz się działaniami internetowymi strony Orange.pl...

Widzę, że nawet nie masz... firmowego konta pocztowego :wink: :lol:

TylkoOrange - Czw Lip 23, 2009 12:03

Serdecznie witam Pana Administratora,

Owszem, nie mam firmowego maila, ale to z przyczyn czysto praktycznych - tam moja korespondencja jest tylko wewnatrzfirmowa. Co do podpisywania sie, to tak, moglbym napisac, ze jestem Jan Kowalski, z tym ze wtedy bylo by to klamstwo. A klamac nie zamierzam, jestem tutaj w powaznych celach.

Naprawde jestem wspolpracownikiem strony Orange.pl i interesują mnie opinie użytkowników o funkcjonowaniu strony.

Za wszelkie wskazowki bede bardzo wdzieczny. Zapraszam do rozmowy.

Pozdrawiam.

jarek38 - Czw Lip 23, 2009 12:48

Chodzi o to kol.TylkoOrange że mógł byś sie przedstawić swoim imieniem i nazwiskiem bo wój post (jak i twój nick)wygląda mi na zwykłą reklamę sieci "orangutan"bądź twej strony.
Oczywiście nic do twej strony czy sieci w której pracujesz nie mam .

haloxavi - Pon Sie 17, 2009 16:50

Heh... to nie wiarygodne, żeby pracownik podpisał się w ten sposób, metody podpisywania się w korespondencji jak również na forach pewnie mieliście na pierwszym szkoleniu, prawda?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group