To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon z USA

natalka - Pon Lip 20, 2009 18:02
Temat postu: Telefon z USA
Cześć,

Chce kupić odblokowana komorke w USA, i wziac ja do Polski. W Polsce chce wykupic abonament w jakiejs tam sieci.
Czy sieci komorkowe w Polsce pozwola mi miec taka komorke, i czy nie beda robili problemow ze musze kupic komorke u nich?

darkgee - Wto Lip 21, 2009 10:59

Problemów nie będą ci robić, ale prawdopodobnie telefon nie będzie miał wgranych polskich sieci, a to wiąże się z tym, ze nie będzie działać. A wgranie polskich sieci do tanich usług nie należy.
mateuszBBB - Śro Gru 09, 2009 18:59

hmm... nie wiem czy to bedzie dzialac, bo komorki w stanach dzialaja chyba na innych czestotliwosciach (w polsce gsm, tam chyba cdma, tak?).

A jaki telefon chcesz kupic ?

ziomiwan - Czw Gru 10, 2009 00:08

No i trzeba pamiętać, że w stanach w telefonach numer często jest już na płytce ;) . Trzeba uważać na to co się kupuje. Poza tym po co z USA?? Cena wiele się nie różni, jeśli w ogóle.
warka - Czw Lut 11, 2010 14:33

bedzie dzialac bez problemu, jezyk wgrasz w pierwszym lepszym serwisie, a cena zalena od modelu tel, ale w granicy 100 zl
ziomiwan - Czw Lut 11, 2010 20:31

warka- nie o język tu chodzi, a o sposób przypisania numeru telefonu, czy do karty sim czy do telefonu. Poza tym nie odkopuj postów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group