To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung u900

dominiqs - Pon Lip 20, 2009 08:42
Temat postu: Samsung u900
Witam, chciałbym nabyć samsunga u 900 ale jedyną "kartą przetargową" w zakupie tego telefonu jest możliwość korzystania z kilku aplikacji jednocześnie, np słuchanie muzyki/ radia przy jednoczesnym pisaniu smsa bądź korzystania z gg....

Z pytaniem zwracam się do osób korzystających z tego telefonu i tych którzy mieli z nim styczność.

darkgee - Pon Lip 20, 2009 10:36

Odtwarzacz możesz sobie zminimalizować i robić co chcesz.
ziomiwan - Pon Lip 20, 2009 18:14

Tak jak napisał darkgee, możesz go zminimalizować tak samo jak w S7330 i pisać smsa czy co tam robisz z telefonem.
dominiqs - Pon Lip 20, 2009 20:08

Ale s 7330 jak siedziałem na gadulcu, to musiałem z niego wyjść aby wysłać sms
ziomiwan - Pon Lip 20, 2009 23:20

No z gg tak już jest że trzeba wyjść. Chyba że telefon jest na sybianie, androidzie czy też windowsie.
Inaczej nieda rady. A przynajmniej ja się jeszcze z takim telefonem nie spotkałem.

darkgee - Wto Lip 21, 2009 10:57

Jeszcze starsze SE maja taka możliwość. Na swoim K800i też mogłem mieć włączone kilka aplikacji. Wystarczyło przytrzymać tylko klawisz cofania i dać "Minimalizuj".
dominiqs - Wto Lip 21, 2009 17:58

Na moim SE C902 też mogę minimalizować gg...

Powiedzcie mi jeszcze czy ten U900 jest telefonem wartym uwagi, czy macie z nim jakieś doświadczenia, albo posiadacie wiedzę o nim....Chciałbym się zapytać o jego dobre strony i wady (jeśli takowe posiada naturalnie):)

ziomiwan - Śro Lip 22, 2009 21:31

Hmm jeśli dobrze pamiętam to miałeś S7330 a U900 to jest prawie to samo, tylko z lepszym aparatem ze stabilizacja obrazu i nieco innym wyglądem zewnętrznym.
Poza tym wszystko działa tak jak w S7330 i jest naprawdę fajnym telefonikiem.
Choć to samo nam daje S7330 który jest od niego tańszy o jakieś 200zł.
Pozdrawiam

dominiqs - Pon Lip 27, 2009 09:23

Powiedzcie mi proszę który z tych dwóch U900 czy Nokia N95 jest lepszy i który byście mi doradzili?
darkgee - Pon Lip 27, 2009 10:46

Ja bym brał N95. Zdecydowanie więcej funkcji. Ale z drugiej strony Samsung jest ładniejszy.
dominiqs - Pon Lip 27, 2009 11:26

Nigdy nie byłem fanem Noki, ale przy wyborze chciałbym się kierować funkcjonalności, trwałością a także wyglądem:) Samsungi zawsze mi leżały, tylko się zastanawiam czy przycisk nawigacji (dotykowy) nie będzie mnie wyprowadzał z równowagi, no może tak drastycznie nie, ale irytował...Jak się ma żywotność baterii w obu tych telefonach?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group