To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - Słuchawki w sony ericsonach

daw_22 - Wto Cze 30, 2009 01:06
Temat postu: Słuchawki w sony ericsonach
Napewno znacie ten problem.
Druckiki w zestawie słuchawkowym z wbudowaną anteną po pewnym czasie użytkowania ukiwują sie i słuchawki są do wyrzucenia.
Ja musze 2 razy w ciągu roku kupować nowy zestaw
Jest na to jakaś rada??
Może można kupić takie coś w grubym sztywnym pancerzu?

darkgee - Wto Cze 30, 2009 12:34

daw_22 napisał/a:
ukiwują

Co to znaczy?

Ja w moim K800i nie miałem takich problemów. Słuchawki do dziś (po 1,5 roku) działają bardzo sprawnie, a używane były często.

daw_22 - Wto Cze 30, 2009 16:15

No ja swoich używam codziennie.
Nie wiem jak to inaczej wyrazić.
Jak weźmiesz drucik miedziany i zaczniesz nim wyginać na wszystkie strony to po poewnym czasei się przerwie.
Tak samo jest z tymi słuchawkami

ziomiwan - Wto Cze 30, 2009 17:02

A może kup jakieś inne słuchawki? Nie kupuj oryginalnych sony ericssona tylko innej firmy i dokup do tego sobie przjeściówkę z jacka na wejście do se i po problemie ;)

O ile się nie mylę wejście masz takie jak na tej przejściówce:
Kod:
http://allegro.pl/item666758677_adapter_mp3_son_eri_k750i_k800i_w910i_c702_f_vat.html

Do tego dobierz jakieś dobre słuchawki i po problemie ;)

Pozdrawiam

daw_22 - Wto Cze 30, 2009 21:14

Aha spoko.
No ale najpiew poczekam az zepsują mi sie te które mam obecnie.

darkgee - Wto Cze 30, 2009 21:25

Ja ze swojej strony polecam Creative EP-510. Cud, miód i orzeszki solone. W życiu nie spadną z uszu, a i całkiem dobrze grają.
daw_22 - Śro Lip 01, 2009 18:40

A niedałoby się czegoś z radiem tak podpiąć?
Dużo jeżdże na roweże i jakoś wole RMF niż swoje mp3

ziomiwan - Czw Lip 02, 2009 00:29

Jeśli kupisz sobie jakieś małe radyjko np jako brelok do kluczy to tak ale innej możliwości niema jeśli nie masz radia w telefonie wbudowanego.
Są na allegro takie gadżety za 5zł ;)

daw_22 - Czw Lip 02, 2009 10:42

Tz to jest k800,i tam jest radio tylko żeby ono odbierało trzeba podpiąć antene, która znajduje się w tym oryginalnym zestawie słuuchawek.
darkgee - Czw Lip 02, 2009 11:41

KAŻDY zestaw słuchawkowy działa jako antena. Możesz podpiąć nawet sama przejściówkę, włączyć na głośnik i możesz się cieszyć radiem.
ziomiwan - Czw Lip 02, 2009 22:16

Aaaa no skoro tak to niema problemu ze złapaniem radia sposobem który przedstawił darkgee .
I nigdy nie zawijaj słuchawek na telefonie czy też innym przedmiocie. Układaj je luźno w ręce a później włóż gdzie trzeba. Przez zwijanie słuchawek na mp3 i innych tego typu przedmiotach straciłem nie jedne słuchawki...
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group