To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - K 700i

maciejkami - Sob Cze 27, 2009 20:08
Temat postu: K 700i
jakiś rok temu zepsuł mi się telefon a dokładnie java czyli zadne gry, aplikacje nie odbierają.
byłem w naprawie ale gościu muwił że da się to naprawić ale jest BARDZO duże prawdopodobieństwo że sie zepsuje i go nie naprawi. Może wiecie jak to trzeba naprawić może trzeba wgrać jakiś plik zainstalować coś nie wiem prosze pomóżcie.
Z góry dziękuje

darkgee - Nie Cze 28, 2009 12:20

Nie odbierają , to znaczy co? Nie możesz zainstalować, czy wejść w folder z grami i aplikacjami? Zresztą na jedno i drugie jest tylko jedna metoda- instalacja nowego oprogramowania.
maciejkami - Nie Cze 28, 2009 19:15

Prosze powiedz skąd ją pobrać i jak zainstalować!!!
Proszę!


Pisz zgodnie z zasadami pisowni. edit by ziomiwan

darkgee - Pon Cze 29, 2009 12:38

Napisałem ci na PW co masz robić.
maciejkami - Pon Cze 29, 2009 13:26

Dzięki pomogłeś.
Wielkie dzięki a jak nie mam kabla dałoby się może wgrać to jakoś przez bloototha co?

darkgee - Pon Cze 29, 2009 15:06

Niestety. Tylko kabel.
ziomiwan - Pon Cze 29, 2009 23:52

maciejkami napisał/a:
Wielkie dzięki a jak nie mam kabla dałoby się może wgrać to jakoś przez bloototha co?

Baa!! Pewnie że się da, a nawet wystarczy zgrać go na kartę pamięci i zainstalować, ale wtedy trzeba polizać wyświetlacz.
Lub telepatycznie wgrać nowy soft, wystarczy przeczytać kod softu i przesłać go myślami do telefonu. Uruchamiasz ponownie i działa napewno ;)


NO JASNE ŻE SIĘ NIDA! Pomyśl chwilę....

Pozdrawiam...

maciejkami - Śro Lip 01, 2009 13:07

Zawsze można rzucić telefonem w ikone softu xDD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group