To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Blackberry - BlackBerry

emil-z - Pią Cze 26, 2009 19:35
Temat postu: BlackBerry
Witam wszystkich,
chciałbym się upewnić, czy to właściwe miejsce, aby zadać pytanie dot. BlackBerry?
Czy ktoś z Was może mi polecić stronkę, gdzie mogę nabyć jakiś informacji na temat tego sprzętu?
Z góry dziękuję i pozdrawiam - Emil.

ziomiwan - Pią Cze 26, 2009 20:31

Miejsce odpowiednie.
Ale jakie dokładnie chcesz informacje o BlackBerry i jakiego modelu??

emil-z - Pią Cze 26, 2009 20:44

Witaj, dziękuję za odpowiedź.
Potrzebuje wiedzieć, czy BlackBerry 8310 i BlackBerry Curve 8310 to ten sam model.

oraz...

znalazłem wczoraj ten model smartphon'u - ale pytam mnie o hasło - co powinienem zrobić, aby odblokować go no i móc z niego korzystać

pozdrowienia -Emil

Mem - Nie Sty 31, 2010 10:16

Mozesz spobowac wyczyscic mu pamiec przez Desktop Menagera lub app loaderem i wgrac nowy soft, powinno to ominac wszelkie zabezpieczenia (podlacz tele do kompa bez baterii) - to takie info na przyszlosc gdyby ktos mial podobny problem, mysle ze emil-z juz dawno go sobie rozwiazal w serwisie itp :)
Sobol - Śro Sie 11, 2010 15:34

Przymierzam się do zakupy Black Berrego w Plusie dla Firm... jak tylko przetestuję, zdam relację :)

Wcześniejsze moje doświadczenia z tymi urządzeniami bardzo sobie chwalę. Logiczne i proste rozwiązania do tego profesjonalny wygląd. Dobre urządzenia biznesowe :)

ziomiwan - Śro Sie 11, 2010 21:37

Dobre? Powiedziałbym nawet, że znakomite :)
ardsdz - Czw Sie 12, 2010 12:11

Bo BB to przede wszystkim telefon stworzony z myślą o ludziach pracy... kurde, trochę komuną zaleciało...
stefanek71 - Sob Kwi 07, 2012 12:34

Ogladałem kilka modeli w jednym z salonów, wizualnie mnie te telefony nie przekonują. Chyba nadchodzi era tel. bez przycisków a takich BB chyba nie ma...?
darkgee - Sob Kwi 07, 2012 19:52

Póki co nie. Ale przymierzają się do tego powoli (Blackberry London).
ziomiwan - Pon Kwi 16, 2012 20:33

BB Storm (dwie wersje) i jeszcze jakieś dotykowe są już dostępne. Jak i dotykowe z wysuwaną klawiaturą QWERTY.
lego40 - Śro Wrz 05, 2012 14:47

ciekawe jaki jest udział BB na naszym rynku
telemaniak83 - Pon Wrz 24, 2012 22:49

Na naszych chyba po za pierwszą trójką...?
ulalis - Śro Wrz 26, 2012 20:03

Najlepiej wejdź na stronkę firmową Blackberry :)
kubalis - Śro Lis 07, 2012 20:06

Wejdź na stronę Blackberry i tam spróbuj poszukać. Na pewno jest przetłumaczona na polski więc nie ma problemu:)
ponbon - Czw Sty 03, 2013 16:15

A możecie mi powiedzieć, czy na Blackberry można uruchomić jakiś darmowy program pit 2012? W internecie teraz tego pełno, dodają nawet do gazety, a ja wyjeżdżam na 3 misiące pod koniec sstycznia i nie będę miał dostępu do komputera - jedynie telefon, a chciałbym rozliczyć podatki jak najszybciej. Ktoś zna rozwiazanie?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group