To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Folia na wyswietlaczu

ksylo1 - Pią Cze 19, 2009 19:18
Temat postu: Folia na wyswietlaczu
kupiłem kiedys na allegro folie poliweglanowa na wyswietlacz, po roku uzytkowania jest juz bardzo podniszczona, chce ja odkleic ale po odklejeniu jednego rogu na wyswietlaczu zostaje klej.... w jaki sposób moge usunąc te pozostałosci kleju???
darkgee - Sob Cze 20, 2009 09:49

A jaki masz wyświetlacz? Pokryty plastikiem, szkłem czy bez osłony? Bo jak masz pokryty klejem to bez problemu możesz wyczyścić rozpuszczalnikiem, a jeżeli nie, to pozostaje się tylko wilgotna szmatka.
ksylo1 - Sob Cze 20, 2009 11:38

nie mam pojecia, chyba jest jakas osłona?! to jest samsung f300. po rozpuszczalniku nie zmatowi sie wyswietlacz?
darkgee - Sob Cze 20, 2009 17:13

Jeżeli nie ma żadnej osłony to wyświetlacz powinien być miękki w dotyku, a plastik i szkło powinieneś rozróżnić. Spróbuj delikatnie przetrzeć szmatka nasączoną rozpuszczalnikiem. Jeżeli nie zaczniesz trzeć mocno wyświetlacza, to nic nie powinno się stać.
ziomiwan - Sob Cze 20, 2009 20:00

Nie powinno nic się stać jeśli weźmiesz rozpuszczalnikiem, bo zmywacza do paznokci nie używaj. Albo wilgotną szmatkę, ręcznik i też powinno pójść.
Spróbuj róg ekraniku przetrzeć nasączoną rozpuszczalnikiem szmatką wytrzeć i będziesz wiedział na czym stoisz a większej szkody nie zrobisz ;)

ksylo1 - Sob Cze 20, 2009 20:02

ok. bede sie mocował. dzieki za odp.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group