To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - telefon dla kobiety

elvis_mk - Pią Cze 19, 2009 01:24
Temat postu: telefon dla kobiety
wiec sytuacja ma się następująco. Moja kobieta ma 18nastkę i chcę jej akurat sprawić na prezent fonik, bo dużo już narzeka na stary.

Do dyspozycji mam 500 zł (no z malutkim odchyłem ewentualnie)
Telefonik jej głównie służy to zdjęć i muzyki. Myślalem o tym żeby przy okazji mial jakies delikatne kształty, poprostu był kobiecy.

Czasu nie mam zbyt dużo wiec prosil bym Was o pomoc
dziekuje z góry i pozdrawiam


a co myślicie o SAMSUNGU L310?

http://www.allegro.pl/ite...ny_kobiecy.html

ma świetny design, myślę że przypadł by jej do gustu.
A jak wygląda on od strony technicznej? Bo sporo osób mówi ze cos z wyswietlaczem sie dzieje... moze poprostu felerna partia.

darkgee - Pią Cze 19, 2009 15:49

A może Samsung U900? Z reguły podoba się obydwu płciom.
ziomiwan - Pią Cze 19, 2009 18:41

U700, U800, U900 są uniwersalne i pasują kobiecie jak i mężczyźnie. Do tego są bardzo fajne.
elvis_mk - Sob Cze 20, 2009 10:16

no u900 robi wrażenie, chyba najlepszy z tych wszystkich.

no do zdjęć to extra sprawa, aparat 5mpx i 16 mln kolorów na wyświetlaczu.


A jak sprawuje się od strony technicznej?
A i wyczytałem gdzieś że można w nim mieć 2 karty sim czy to prawda?

darkgee - Sob Cze 20, 2009 10:27

Od strony technicznej nic nie można zarzucić. Może tylko to, że do dotykowego panelu trzeba się przyzwyczaić. A dwóch katy sim nie można mieć.
ziomiwan - Sob Cze 20, 2009 20:12

elvis_mk, ze strony technicznej to cud miód orzeszki ziemne ;) . Miałem podobnego do niego S7330 i sprawował się znakomicie. Do tego gwarantuje że jak wyjmie go z pudełka to powie WOOOW!! I ucieszy się jak dziecko ;) . Zdjęcia robi bardzo ładne, wyświetlacz jest soczysty i wyraźny.
Ja w nim minusów żadnych nie znalazłem, znakomity telefonik.
2 kart sim nie można mieć.

Do panelu dotykowego max dwa dni i będzie przyzwyczajona ;) . Później po przesiadce na inny telefon będzie jej tego brakowało ;) .

A telefon naprawdę super.

niedobradzidzia - Nie Cze 21, 2009 10:36

Tak się przyglądałam, to ten U900 naprawdę ładnie wygląda i myślę, że kobieta będzie na bank zadowolona, ja sama byłabym zadowolona. Jednak najbardziej gustuję w telefonach z Symbianem i Nokiach. Jeżeli dziewczyna nie ma ulubionej marki, to myślę, że spoko loko będzie. Bierz to śmiało i ładnie jej to daj :D
ziomiwan - Nie Cze 21, 2009 15:21

Tego telefonu nawet nie trzeba ładnie opakowywać ;) mógłby go dać w worku po śniadaniu a i tak zrobiłby ogromne wrażenie bo telefon ma w sobie to coś ;) .


A ja jestem przeciwnikiem noki.. Za każdym razem jak mam zmieniać telefon i przeglądam nokie to nic mi się w nich nie podoba, jak spodoba mi się wygląd to w środku niema nic, jak funkcje to wygląda jak kupa gó***. A do tego są za drogie jak na to co oferują.

elvis_mk - Nie Cze 21, 2009 17:01

no rzeczywiście, wczoraj nawet zaszedłem do salonu ery i miałem to cudo w rękach... naprawde dzięki za doradzenie.

Myślę że to strzał w 10, właśnie już leci do mnie taki, udało mi się kupić nowy za 630 zł. Cena myśle umiarkowana?

pozdrawiam i dziękuje za pomoc

darkgee - Nie Cze 21, 2009 18:05

Cena całkiem dobra, ale ja mam do kupienia nówkę za 599zł, wiec widać, ze można było dostać taniej.
ziomiwan - Nie Cze 21, 2009 23:06

Można kupić taniej ale na dziewczynie nie można przecież oszczędzać prawda? ;)
Teraz tylko jakaś torebeczka na telefon i dziewczyna będzie w siódmym niebie gwarantuje ;)

Pozdrawiam

niedobradzidzia - Czw Cze 25, 2009 11:37

ziomiwan napisał/a:
Teraz tylko jakaś torebeczka na telefon i dziewczyna będzie w siódmym niebie gwarantuje

Jednak opakowanie też jest bardzo ważne, bo pierwszy look dziewczyny pada na opakowanie, sama jestem dziewczyną to wiem ;)

ziomiwan - Czw Cze 25, 2009 12:16

Jednak w wypadku tego telefonu torebeczka jest nieważna :) .
Ten telefon wszystko rekompensuje.

Poza tym to było w formie żartu ;) bo wiadomo że ładne opakowanie kupi do takiego prezentu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group