To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Aktywacja numeru w Play

oliwier15 - Pon Cze 15, 2009 22:07
Temat postu: Aktywacja numeru w Play
Witam! Mam taki problem, kupiłem telefon w Play 10 czerwca(Wiosenna Promocja 65) i do teraz mój numer nie został aktywowany, a co za tym idzie nie mogę odbierać i wykonywać żadnych połączeń itd. Pracownik w salonie Play upewnił mnie iż wszystko zostanie zrobione do 15 min. Niestety tak się nie stało numer mam już nie aktywny 5 dni( wyskakuje komunikat "Ograniczone usługi"). Dzwoniłem do Obsługi Klienta i co raz informowany bylem, że to już tylko kwestia paru godzin. W końcu zostałem poformowany, że mam udać się do salonu po duplikat karty SIM, tam niestety znowu problemy. Pracownik stwierdził, że nie ma w bazie danych tego konta klienta i musimy czekać. Chciałbym się dowiedzieć jakie mi przysługują prawa jako klientowi, czy mam prawo do jakieś reklamacji, zerwania umowy itp. Z góry dziękuje za odpowiedz.
ziomiwan - Wto Cze 16, 2009 20:30

Musisz sprawdzić w umowie i regulaminie. Ale z tego co mi się kojarzy to masz prawo do zerwania umowy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group