To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia 6680 Rejestracja karty sim nie powiodla sie

Michal_K - Pon Cze 15, 2009 14:54
Temat postu: Nokia 6680 Rejestracja karty sim nie powiodla sie
Witam serdecznie!dostalem w spadku ( :D ) od brata telefon, nazwa w temacie. Jestem drugim uzytkownikiem telefonu, brat kupil go z UK telefon ma naklejki vodafone. Problem tkwi w tym ze dzisiaj dokonalem duplikatu karty mojej starej (ktora byla w innym telefonie) i teraz chcialem ja wsadzic do nokii. Po wsadzeniu i wlaczeniu telefonu wyskakuje informacja Rejestracja karty sim nie powiodla sie. Telefon jest w stanie offline. Dodam iz brat korzystal z telefonu majac karte Orange Pop, wiec raczej wykluczam simlocka. Blagam o pomoc bo dostaje juz szefskiej pasji z tym telefonem.
darkgee - Pon Cze 15, 2009 17:04

Ale korzystał z tego telefonu w angielskiej czy polskiej sieci Orange? I w jakiej ty sieci masz kartę?
Michal_K - Pon Cze 15, 2009 21:23
Temat postu: .
brat mial w sieci orange pop a ja mam w orange mix, uzywal telefonu w sofcie polskim
darkgee - Wto Cze 16, 2009 13:11

A próbowałeś z innymi kartami? Bo to może być wina karty.
Michal_K - Wto Cze 16, 2009 13:43
Temat postu: .
wsadzalem do innego telefonu karte i to samo sie pojawia (w sensie ten sam problem) wczoraj dzwonilem do goscia z orange to powiedzial ze moze byc jeszze nieaktywowana, kazal mi zostawic na noc wylaczony tel, zostawilem. Rano wstaje wlaczam i to samo jest:/ moze byc tak ze karta jest zwalona i musze jechac po druga?
Michal_K - Wto Cze 16, 2009 16:32

spoko juz luz, bylem w salonie i koles nie wpisal drugiego imienia:/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group