To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - problem nokia6230i

m_usz - Wto Cze 09, 2009 13:21
Temat postu: problem nokia6230i
zdjałem simlocka kodem i pojawił sie problem mianowicie każda karta chodzi ok (orange,plusa,i zagraniczne ) ale era nie ma zasiegu nie widzi sim tego operatora,próbowałem pare kart i na zadnej nie ma zasiegu,czy mozna to jakos naprawic.
fabian1300 - Wto Cze 09, 2009 13:31

Jak dobrze pamiętam bo kiedyś chciałem odblokować mojego fona to było mnóstwo kodów na dana sieć. Wydaje mi się że po prostu kod nie obsługuje ery bo z nią zawsze były problemy.
m_usz - Wto Cze 09, 2009 15:26

ale ten telefon byl w sieci era wczesniej!
ziomiwan - Wto Cze 09, 2009 23:42

Widocznie kodzik coś Ci uszkodził w telefonie. Zrób master reset i może wszystko wróci do normy choć wtedy miejmy nadzieję wróci teraz simlock.

Najlepiej zdejmować locka w komisie, tam ludzie się na tym znają.

jarek38 - Śro Cze 10, 2009 12:55

ziomiwan napisał/a:


Najlepiej zdejmować locka w komisie, tam ludzie się na tym znają.

Podłącze sie do tematu.

Czy ściąganie simloka w komisie oznacza 100% bezpieczeństwo?
Czy może lepiej poczekać te 2 lata do końca umowy i w autoryzowanym serwisie ściągnąć blokade sim??bo nie chciał bym mieć podobnego problemu co kol.m_usz.

ziomiwan - Śro Cze 10, 2009 17:05

jarek38, nigdy nie masz 100% bezpieczeństwa. Ale robią to ludzie którzy znają się na tym i wiedzą co do czego.
Na necie często widzę jakieś kody do ściagnięcia simlocka ale jakoś nie ufam tego typu pomocą.
W play podobno za darmo ściągają simlocka z tej sieci a jak w innych sieciach jest niewiem teraz.
Ale myślę że śmiało możesz iść do komisu aby zdjęcli Ci simlocka.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group