To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - radio w c905

amperek1979 - Śro Cze 03, 2009 20:43
Temat postu: radio w c905
jak sluchac polskiego radia gdy przebywam w Holandi na c 905 w sieci T-mobile
ziomiwan - Śro Cze 03, 2009 23:55

Nie słuchać? Skąd chcesz wziąć Polskie fale radiowe w Holandii bo nie bardzo rozumiem?
Jeśli nie zauważyłeś to nawet w kraju nie wszędzie masz dane stacje radiowe ;) .
Dlaczego? Bo fale radiowe mają ograniczony zasięg. Tak więc to nie możliwe.

darkgee - Czw Cze 04, 2009 16:49

Mozesz słuchać radia internetowego, ale z tego co wiem to C905 nie ma tej funkcji, więc nie posłuchasz sobie.
amperek1979 - Czw Cze 04, 2009 20:31
Temat postu: odp
dzieki wielkie za odpowiedz dokladnie tak myslalem o sluchaniu radia internetowego,bo logiczne jest ze niezlapie w holandi polskich fal.
darkgee - Pią Cze 05, 2009 09:18

Jakbys miał telefon na Symbianie i dostęp do Wi-Fi, to nie było by problemu.
ziomiwan - Pią Cze 05, 2009 11:48

Cytat:
Jakbys miał telefon na Symbianie i dostęp do Wi-Fi, to nie było by problemu.

Problem byłby, bo nie wszędzie jednak jest dostęp do Wi-Fi. Poza tym w Polskim radiu nic niema ciekawego więc nic nie traci.

amperek1979 napisał/a:
dzieki wielkie za odpowiedz dokladnie tak myslalem o sluchaniu radia internetowego,bo logiczne jest ze niezlapie w holandi polskich fal

Jak mogłeś myśleć o słuchaniu radia internetowego skoro o tym nie napisałeś a poza tym, wątpię że na tym telefonie jest to możliwe....

RaV23 - Czw Lis 19, 2009 20:40

Ja bym wo gule odradził ten telefon, mi się on zepsuł po 4 miesiącach :neutral: i naprawiali go przez 3 miesiące w tym czasie dostałem zastępczy telefon Nokie N95 8GB i spodobała mi się bardziej od tamtego Sony Ericksona miałem szczęście że wymieniłem go na nową bez dopłat bo jeszcze trochę i ładnie bym dopłacić musiał.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group