To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Poszukuję telefonu do słuchania muzyki.

bonjovi - Sob Maj 30, 2009 22:49
Temat postu: Poszukuję telefonu do słuchania muzyki.
Witam,
Poszukuję telefonu do słuchania muzyki. Doszedłem do wniosku, że posiadanie urządzenia, które jest mp3 playerem i telefonem jest bardzo wygodne. Zależy mi więc najbardziej na dużej pamięci wbudowanej lub na możliwości dokupienia karty o pojemności np. 32 Gb. No i jeszcze zależy mi na w miarę możliwości dobrym dźwięku choć tak naprawdę wszędzie jest zapewne zbliżony (choć nie wiem do końca). Nie zależy mi, żeby miał jakiś tam aparat czy ekran dotykowy. Może ktoś zna jakiś model, który nadaje się do słuchania muzyki?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Mateo

ziomiwan - Sob Maj 30, 2009 22:52

Powiedz nam może do jakiej ceny ma być ten telefon.
A po co Ci aż 32gb??
Ja w moim u800 mam 1gb pamięci wbudowanej i kartę pamięci i wystarcza do słuchania muzyki, a słucham ją non stop. Do tego dźwięk jest świetny, niemal jak w mp3 dobrej klasy.

bonjovi - Nie Maj 31, 2009 00:22

Ja się nie orientuję w cenach, chciałem wiedzieć w ogóle czy są takie telefony. A 32 Gb? No może przesadziłem, ale 16 Gb karta pamięci wystarczy mi w zupełności.
ziomiwan - Nie Maj 31, 2009 13:20

Oczywiście że są ;) .
Chociażby z Samsungów: Omnia, i8510 (te mają wbudowane 16gb), F400 ma do 4gb, U800 ma do 8Gb, AVILA do 16GB, S8300 do 16Gb, S7220 do 8Gb, M7600 do 16GB stworzony do muzyki ;) .
Jest bardzo dużo telefonów z obsługą 16Gb.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group