To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Warto wybrać Nokię 5220 XpressMusic?

keg01 - Pią Maj 29, 2009 17:08
Temat postu: Warto wybrać Nokię 5220 XpressMusic?
Witam!

Proszę pomóżcie mi w wybraniu dobrej Noki! Mam na oku Nokię 5220 XpressMusic? Warto ją kupić? Jeśli nie to co by można fajnego nabyć do max 500zł

Z góry dziękuję za pomoc!

pozdrawiam!!!

darkgee - Sob Maj 30, 2009 08:36

Nie bierz tej Nokii. Straszny szajs. A telefon ma być nowy czy może być używany?
ziomiwan - Sob Maj 30, 2009 22:50

O tej nokii wyczytałem wiele złego podczas poszukiwań telefonu dla dziewczyny. Resetuje się, wyłącza sama, dźwięk wcale nie jest dobrej jakości i w ogóle szajs jak napisał darkgee, .
Odpowiedź na pytanie darkgee, a napewno coś pomożemy.

keg01 - Pon Cze 01, 2009 18:58

chciał bym kupić nową Nokię do tej max kwoty 500zł! Poradźcie coś!
darkgee - Wto Cze 02, 2009 17:44

Koniecznie nową i do tego Nokie? Jeżeli tak to może być z tym duży problem. A czego wymagasz od telefonu?
keg01 - Wto Cze 02, 2009 17:53

czego oczekuję od telefonu!?! Hm... to będzie trochę trudne bo szukam telefonu na prezent dla mojej siostry która ma już koło 30-tki :) więc nie potrzebuję telefonu jakiegoś super wypasionego w młodzieżowe bajery! Najważniejsze żeby dobrze dzwonił, i miał w miarę spoko aparat (lubi robić fotki swojego 2 letniego malucha) no i większą pamięć (najlepiej microsd). na radiu i mp3 napewno jej nie zależy. I żeby był w miarę ładny :) Może poradzicie coś!

Z góry dziękuję!!!

ziomiwan - Wto Cze 02, 2009 23:28

To ja radziłbym jakiegoś samsunga lub SE. Z nokii w tej cenie nic dobrego nie znajdziesz, tym bardziej z dobrym aparatem.
Ja wymienię Ci kilka samsungów a kolega darkgee, zna się na SE wiec pewnie coś Ci poleci tej marki ;) .
Gwarantuje że z samsunga lub se będzie bardziej zadowolona niż z nic nie mającej nokii o słabym aparacie.

Samsung U800 (mam go obecnie mogę pokazać jak wyglądają fotki z niego) do tego jest mały, w sam raz dla kobiety.
Samsung G600(5mpx aparat) nawet różowego znajdziesz ;) , U700 również dobry telefonik.
L700 2mpx ale robi niezłe zdjęcia.
I może znajdziesz U900 w tej cenie.

Ale jestem pewien że przypadłby jej do gustu U800 ;)

Pozdrawiam

darkgee - Śro Cze 03, 2009 17:02

Do takiej ceny to najlepszy będzie Samsung G600.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group