To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Motorola - k1-już nie wiem o co chodzi

agaiwanicka - Śro Maj 27, 2009 00:14
Temat postu: k1-już nie wiem o co chodzi
witam!od kilku dni mam problem z k1.zasięg jest,ale kiedy próbuję zadzwonić lub wysłać smsa wyskakuje mi komunikat nieudane połączenie.oczywiście do mnie też w tym momencie nie można się dodzwonić.po jakimś czasie odblokowuje się i jest ok.telefon ma zdjętego simlocka,kupowany w polskim salonie plusa.zresetowałam go,ale to nic nie pomogło.aktualizację też wgrałam.może wie ktoś z Was co się dzieje i czy warto to w ogóle robić?pozdrawiam
ziomiwan - Śro Maj 27, 2009 11:43

A sprawdzałaś czy masz dobry IMEI? Tzn czy nie są to same zera?
Wpisz *#06# i sprawdz czy nie masz samych zer zamiast poprawnego numeru.
Zdaje mi się że właśnie masz same zera przez co sieć Cię odrzuca i później przyjmuje, znam taki przypadek z Samsunga E900, gdzie po zdjęciu simlocka w zły sposób tak się stało.

agaiwanicka - Śro Maj 27, 2009 12:44

wpisałam,mam numery :cry:
ziomiwan - Śro Maj 27, 2009 21:29

Niestety nieraz po zdjęciu simlocka są takie problemy... Dlatego też nie dostajesz gwarancji na tego typu rzeczy.
Czy warto coś z nim robić? Myślę że warto wystawić na allegro i napisać jaki z nim problem. Ktoś pewnie kupi a Ty będziesz mogła kupić nowy telefon.

Jeśli zmiana softu nie pomogła i masz imei jak trzeba to niewiem co może być nie tak...
Ale przypuszczam że to właśnie przez zdjęcie simlocka.

agaiwanicka - Śro Maj 27, 2009 22:18

dziękuję za odpowiedź


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group