To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - I pierwsze problemy z c902...

ahmed1986 - Czw Maj 21, 2009 14:23
Temat postu: I pierwsze problemy z c902...
Może ktoś z użytkowników tego fajnego telefonu spotkał się z objawem, gdy na wyświetlaczu pojawia się informacja "Karta SIM nieaktywna"? Po wyłączeniu i włączeniu tel wszystko jest ok. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc bo irytujące jest "ponowne uruchomienie" telefonu kilka razy dziennie, hehe :)
maki3322 - Sob Maj 23, 2009 13:51

moim zdaniem problem z oprogramowaniem. mozliwe ze aktualizacja lub wgranie nowego w czyms by pomogly. przynajmniej ja mialem taki problem w k 850 i pomoglo.pozdrawiam
ahmed1986 - Sob Maj 23, 2009 16:29

Właśnie też słyszałem takie opinie i jeszcze żeby zaktualizować telefon. Podłącze kabel i spróbuje. Jak narazie od kilku dni nic z telefonem nie dzieje :)
dominiqs - Śro Maj 27, 2009 15:34

a ja mam pytanie, co zrobić, aby filmy nagrywały się dłuższe niż 20 sekund, dałem opcję zapisywania na karcie pamięci ale nic to nie dało, dodam, że kartę mam 4gb
ahmed1986 - Śro Maj 27, 2009 15:46

Powiem szczerze, że jeszcze filmów nie kręciłem tak długich. Sprawdzę wieczorem i jeżeli coś będę wiedział to napisze :)
dominiqs - Śro Maj 27, 2009 15:53

Dzięki wielkie, ostatnio byłem na koncercie i chciałem sobie nagrać jeden utwór a tu po 20 czy tam 30 sekundach przerwało...:/
ahmed1986 - Śro Maj 27, 2009 19:12

Spróbowałem i nie ma żadnego problemu w nagrywaniu dłuższych filmów :) Sprawdź w opcjach nagrywania jaka masz ustawioną długość filmów. Tam masz opcje do wyboru: "zwykła" i "do wiadomości MMS" (tak się chyba nazywa). U mnie ustawione jest na "zwykła". Jeżeli to nie pomoże to może trzeba uaktualnić oprogramowanie telefonu, ale mam nadzieję, że nie trzeba będzie :)
ziomiwan - Śro Maj 27, 2009 21:18

dominiqs, masz ustawioną długość nagrywania filmów jako "limit dla mms" ustaw na zwykłą tak jak napisał Ci ahmed1986, i będzie dobrze.
dominiqs - Czw Maj 28, 2009 10:23

Faktycznie pomogło:]

To mam jeszcze jedno pytanie, też macie słabą wibrację u siebie z C902. moja jest praktycznie nie odczuwalna gdy mam w spodniach telefon, kiedy miałem Samsunga S7330 to aż całe się częsły...

ahmed1986 - Czw Maj 28, 2009 16:16

W sumie ten C902 to mój trzeci telefon od kiedy zacząłem mieć komórkę, więc nie wyczułem zbytniej różnicy. Mi osobiście wibra odpowiada. Nie jest za mocna ani za słaba wg mnie, ale to kwestia przyzwyczajenia. Chodząc w spodenkach faktycznie potrafię nie poczuć, ale w spodniach nie ma najmniejszego problemu.
ziomiwan - Czw Maj 28, 2009 19:40

dominiqs, nie "częsły" ale "trzęsły" możliwe że masz ustawienia wibracji gdzieś w opcjach.
W swoim poprzednim telefonie miałem do wyboru 4natężenia wibracji oraz 4jej typy więc może tu też jest.

ahmed1986 - Czw Maj 28, 2009 20:58

Niestety takiej opcji brak w C902 :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group