To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Orange, Netia, Dialog i innni operatorzy stacjonarni. A także operatorzy VoIP. - UWAGA NA NETIE - przestroga

Neo69 - Pon Maj 18, 2009 02:50
Temat postu: UWAGA NA NETIE - przestroga
Przestrzegam wszystkich, ktorzy zastanawiaja sie nad zamiana TP na Netie. Bynajmniej nie jestem wielbicielem TP dla jasnosci. Dwa razy usilowalem odejsc z TP skuszony oferta Netii, oferta byla tansza i bogatsza. Za kazdym razem na wlasne zyczenie pozbawilem sie przez to internetu na miesiac. Pierwszy przypadek mial miejsce dwa lata temu, kiedy postanowilem zmienic Neo na radiowa Netie. Wypowiedzialem umowe TP po uprzednim sprawdzeniu u operatora, ze moje miejsce zamieszkania ma pokrycie sygnalu. Po czym gdy przyjechali technicy Netii stwierdzili, ze sygnal jest za slaby zeby podlaczyc net - mimo iz antene widac z mojego domu. Z podwinietym ogonem wrocilem do TP, ale przez miesiac nie mialem netu. Drugi przypadek to kwestia ostatnich 2 tygodni. Znow zrezygnowalem z TP bo Netia skusila mnie oferta 6mb/s za cene 1mb/s w TP. Podpialem umowe z Netia i gdy nadszedl dzien rozpoczecia serwisu przez Netie jakas panienka zadzwonila do mnie i powiedziala, ze 6mb/s to oni nie sa w stanie dostarczyc, moze 2mb/s ale zeby sie dowiedziec musze przeslac im wniosek. Nie musze nadmieniac, ze tego samego dnia TP odciela mi net. W Netii poza tym maja taki bajzel, ze co dwa dni dzwoni do mnie ktos inny oferujac znow 6mb/s. Znow nie mam netu i nie wiem jak dlugo. Z pewnoscia nigdy juz nie skusze sie na zadna oferte Netii. Problem w tym, ze moja praca opiera sie na internecie. Ktos z Netii podpisal ze mna umowe, wiedzac, ze nie beda sie z niej w stanie wywiazac. Umowa jest oczywiscie niewazna, ale ja zostalem pozbawiony mozliwosci zarobkowania. I co? Mam pozwac Netie do sadu o utracone korzysci? W tym kraju zajeloby mi to kilka lat plus pewna nerwice. Pozostaje mi tylko przestrzec Was przed ignorancja, oszustwami i niewiarygodnoscia Netii.

Pozdrawiam

haloxavi - Pią Cze 19, 2009 11:24

Powiem ci tak. Kiedy zamawiam cokolwiek to najpierw sprawdzam czy realne jest założenie tego w moim mieście. Tak właśnie był kiedy choćby pierwszy raz zakładałem neostradę. Powinieneś być ostrożniejszy zwłaszcza ze względu, że jak sam mówisz Twoja praca oparta jest na internecie. W jeśli chodzi o bałagan... niestety każda sieć ma pracowników, którzy mają płacone za namówione osoby do skorzystania z usługi, no i każdy chce ich załatwić jak najwięcej - a nas to wkurza i jest to oczywiste.
chojnak777 - Wto Cze 23, 2009 19:00

Korzystam z neta od Netii od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony,łącze na linii TPSy,2Mb hula bez zarzutu.Wiosną mój kumpel z racji że mieszka daleko od linii TPSy chciał skorzystać z netu radiowego Netii ,ci wysłali najpierw technika z GPS i miernikiem sygnału,niestety okazało się że nie ma zasięgu i po sprawie,wszystko za free.Ale odbiegając od tematu netu,znam typa który mieszkał na piętrze komunalnej kamienicy.Podjarany ofertą zafundował sobie zestaw tv-sat Nki,okazało się że żadna ze ścian jego mieszkania nie jest skierowana na północ a inni lokatorzy nie zgodzili się na montarz antenki na ich ścianie.Został bez upragnionej tv z abonamentem do płacenia.Pozdrawiam.
haloxavi - Śro Cze 24, 2009 11:06

Tym samym dziwi mnie fakt, że kolega też nie zamówił takiego technika, który sprawdza możliwość instalacji netu.
ziomiwan - Śro Cze 24, 2009 13:36

Niema się co przejmować majaczeniem użytkownika który napisał jeden post z jakimiś żalami ;) .
haloxavi - Czw Cze 25, 2009 11:15

Teraz widzę, ża na forum roi się od takich tematów. Przed chwilą dodałem komentarz w innym, mogli by chociaż odpowiedzieć na pytania userów, a nie zostawić i nigdy nie wrócić.
niedobradzidzia - Czw Cze 25, 2009 11:43

Zamawiałam Netię i jestem zadowolona, a też lecę na linii TP SA. Ja jakoś nie miałam problemów. Zamówiłam przez Internet na stronie Netii, trochę musiałam popędzić techników z tepsy. Jednak dostali porządny opieprz i Netia działała mi w ciągu tygodnia. Linia była gotowa, zalogwałam się na stronie Netii, wpisałam co trzeba i wszystko było aktywowane. Do dziś lata aż miło.
ziomiwan - Czw Cze 25, 2009 12:14

Dlatego dajmy sobie spokój z dalszym komentowaniem takich bezsensownych tematów bo szkoda słów...
Żal mi tych pustych autorów tych tematów...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group