To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Plus: zerwiesz umowę bez konsekwencji

halohalo - Nie Maj 17, 2009 19:18
Temat postu: Plus: zerwiesz umowę bez konsekwencji
Zerwanie umowy bez konsekwencji odszkodowawczych uzyskają wszyscy klienci abonamentowi usług głosowych Plusa oraz mobilnego internetu iPlus. Operator nie będzie też blokował możliwości przeniesienia numeru. Ma to związek ze zmianami w regulaminie, który ma wejść w życie 1 lipca 2009 roku.

Więcej w artykule:
http://halohalo.pl/content/view/257/1/

ziomiwan - Nie Maj 17, 2009 19:29

Jeśli nie zaakceptujemy ich regulaminu to owszem. Ale po akceptacji tj. podpisaniu obowiązują stare reguły z nowymi punktami regulaminu lub zmienionymi.
Ale uczciwie ze strony plusa :)

halohalo - Nie Maj 17, 2009 20:24

Bardzo uczciwie, też przyznaje. I w sumie w moim przypadku, (mam iPlusa) jestem zadowolony z samego działania, szybkości i dostępności do Internetu.

Niemniej jak zobaczyłem ofertę Playa gdzie za 45 zł jest 5 GB transferu (a nawet na kartę w Playu wychodzi kilka razy lepszy transfer) gdzie obecnie za 1 GB w iPlusie płacę 60 zł to sentymentów nie mam i rezygnuję z oferty iPlusa.

ziomiwan - Pon Maj 18, 2009 19:26

No to wcale się nie dziwię... 1gb a 5gb to kolosalna różnica.
Dobry czas na skończenie umowy w plusie ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group