To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotycz±ce tematów zwi±zanych z GSM, telefoni± stacjonarn±, Internetem, radiokomunikacj± i szeroko rozumian± telekomunikacj±.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Pomocy szumy

redman168 - Pon Maj 04, 2009 18:20
Temat postu: Pomocy szumy
Witam
Mam problem z moim se w850i-mianowicie gdy kto¶ do mnei dzwoni lub ja do kogo¶ to ta 2 osoba (nie ja) słyszy ostre szumy.Nie wiem jak to rozwi±zać,bo wogule nie mogę rozmawiać z kim¶ bo ta druga osoba słyszy tylko szumy a nie mó głos.Gdy kto¶ do mnei dzwoni jest tak samo-nie słysz± mnei tylk osame szumy.Dałem do serwisu to powiedzieli ,że wszystko jest ok.Ale to nie jest jaki¶ prestiżowy serwis chyba...
Dacie jakie¶ rady,mam co¶ przeczy¶cić b±dĽ wymienić??

ziomiwan - Pon Maj 04, 2009 23:50

A może to u drugiej osoby jest co¶ nie tak? Czy dzwoniłe¶ do conajmniej dwóch osób?
Je¶li tak to pewnie mikrofon jest na wyczerpaniu i przez to s± szumy, tak mi się przynajmniej wydaje. SprawdĽ może w innym serwisie?

Raczq - Wto Maj 05, 2009 14:08

mialem podobny problem...musialem oddac tel do serwisu i okazalo sie ze mikrofon jest zepsuty. Od tej pory nie mam juz z tym problemow;)
nu¶ka - Czw Maj 14, 2009 17:07

Nie zalałe¶ go czym¶ przypadkiem?? Ja jak wyprałam słuchawki od iPhone'a to mi w nich mikrofon przestał działać i nikt mnie nie słyszał... Może to jaki¶ podobny problem... To jest nowy czy stary telefon?? Może się przy jakim¶ upadku co¶ obluzowało?
pamper - Nie Maj 17, 2009 07:39

Ja tak mialem po prostu przez to ze slaby zasieg mam w domu. Nic z tym nie udalo mi sie zrobic.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group