To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - POMOCY!!!!! Jak odblokowac nr???

Anita1910 - Pon Maj 04, 2009 14:38
Temat postu: POMOCY!!!!! Jak odblokowac nr???
Witam! Mam problem z Samsungiem J600. Przez przypadek zablokowalam kogos nr i od tego nr-u nie dochodza mi smsy;/ probowalam poszukac w instrukcji jak to odblokowac i w Internecie takze, ale nie moge nic znalezc;/ Czy ktos wie jak moge to odblokowac?? Prosze o pomoc!!!! i z gory dziekuje:) :( :( :( :(
montana - Śro Maj 06, 2009 10:32

hmm....ja proponuje Ci wykasować ten nr i zapisać na nowo w kontaktach...w sumie nie słyszałam o tym że można zablokować nr ...a dzwonić możesz na ten nr?? może dostałaś jakiegoś wiruska w smsie na komorę?? to sie zdarza niestety:/jak nie pomoże wykasowanie nr i ponowne wpisanie to idz może do operatora sieci:)
ziomiwan - Śro Maj 06, 2009 13:56

montana napisał/a:
może dostałaś jakiegoś wiruska w smsie na komorę?? to sie zdarza niestety:/jak nie pomoże wykasowanie nr i ponowne wpisanie to idz może do operatora sieci:)

Nie zdarza się w telefonach bez symbiana lub WM ;P.
W samsungach jest opcja blokady wybranego numeru.

Wejdz w Ustawienia-> Połączenia-> Wszystkie połączenia-> Automatyczne blokowanie (z wł przestaw na wył bądź usuń numer z listy blokowanych).
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group