To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Przedłużenie umowy w erze

Jarek - Pią Maj 01, 2009 14:19
Temat postu: Przedłużenie umowy w erze
Witam. Posiadam telefon w erze.
4 lata temu wziąłem abonament za 30 zł w którym było 40 minut.
Po 2 latach przedłużyłem umowę i nie wziąłem telefonu i dostałem kolejne 40 minut za tą samą cenę abonamentu.
Teraz wchodzę na stronę i loguję się do swojego panelu i mam tam informacje ze mogę zmienić telefon.
Jeżeli zmienię telefon będę miał w abonamencie za te swoje 30zł 70 minut a teraz mam ich 80 za tą samą kwotę.
Zastanawia mnie czy biorą pod uwagę to, że jestem już z nimi 4 a nie dwa lata. Jeżeli tak to trochę sobie ze mną lecą.
Jest tak jak zrozumiałem? Jeżeli wezmę telefon to będę miał 10 minut mniej?

ziomiwan - Pią Maj 01, 2009 18:31

W końcu w jakiś sposób musisz spłacić ten telefon prawda? ;) .
Najlepiej zrywać z nimi umowę gdy Ci się kończy a później podpisać nową na numer który miałeś wcześniej. Masz najnowsze promocje i do tego telefony za grosze.
Na obecnych klientach operatorom gsm jak i telewizji cyfrowych nie zależy. Możesz być u nich 10 lat a i tak ważniejszy będzie nowy klient.

Jarek - Pią Maj 01, 2009 18:32

jednak szkoda mi troche tych minut.
Nigdzie nie dostane 80 minut za 30zł tak jak mam teraz

nuśka - Czw Maj 14, 2009 17:53

Zostaw temat... umowa przedłuży ci się na czas nieokreślony na starych warunkach, i zawsze będziesz mógł ją zerwać, a telefon kup sobie sam za swoje i nie będziesz musiał go przez dwa lata spłacać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group