To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - w980

pitrek185 - Czw Kwi 23, 2009 15:07
Temat postu: w980
jakis czas temu znalazłem sony ericsona w980 , całkiem fajny telefonik chociaz nie wart tej ceny. niestety po włożeniu karty sim pokazuje sie komunikat ze karta jest nie aktywna. w sklepie gdzie ściągałem mu simlocka(był w orange) powiedzieli mi ze tel jest zablokowany przez siec w ten sposób ze jest zgłoszona kradzież i operator zablokował karte sim jak i tel. i własnie nie wiem czy jest możliwośc odblokowania go bez wymiany całej płytki? w sklepie tego nie moga zrobic bo jest nielegalne. dodam ze mieszkam na terenie Wielkiej Brytanii.
darkgee - Czw Kwi 23, 2009 15:40

A próbowałeś włożyć kartę z Orange? Może oszukali cię i nie zdjęli ci sim locka.
pitrek185 - Czw Kwi 23, 2009 20:15

nie ale jakby mi nie zdjeli to nie odpalilo by mi sie całe menu.
powiedzieli tylko ze jest zablokowany a w Polsce ma chodzic normalnie. a nie wracam do polski.

ziomiwan - Pią Kwi 24, 2009 00:06

Hmmm no to skoro zablokowała sieć telefon to niewiele możesz zrobić, może jakieś komisy zajmują się zdejmowaniem takich blokad, u mnie w mieście np są tacy agenci ;) ale biorą za to bardzo dużą kasę.
Zmiana płytki może pomoże ale za płytkę zapłacisz duuużo pewnie..
Pozdrawiam

pitrek185 - Pią Kwi 24, 2009 09:54

no to chyba jedynie tak , ale tutaj to jest nie legalne wiec bede musial poczekac do wyjazdu do polski. i wymienic cala plytke . dzieki za pomoc . pozdrawiam
ziomiwan - Pią Kwi 24, 2009 20:41

pitrek185, w Polsce też jest nielegalne dlatego trzeba po cichu popytać ludzi ;)
daw_22 - Czw Lip 02, 2009 11:42

Ty uważaj, bo tego telefonu może szukać policja!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group