To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - LG KU990 v LG KF750 v Samsung F480 v Nokia 6500

lechuss18 - Pią Kwi 17, 2009 00:08
Temat postu: LG KU990 v LG KF750 v Samsung F480 v Nokia 6500
Witam serdecznie jestem nowym użytkownikiem , potrzebuje rzetelnej opinii na temat wymienionych przeze mnie telefonów , zależy mi w szczególności na informacjach dotyczących aparatu fotograficznego i na tym by był w miarę wytrzymały. Ewentualnie prosiłbym o podanie jakichś konkretnych propozycji.W ramach wyjaśnień chciałbym wsiąść telefon na abonament w playu. Pozdrawiam
ziomiwan - Pią Kwi 17, 2009 13:08

Z tych telefonów najlepszy chyba jest LG KU990 pod względem aparatu bo robi naprawdę ładne zdjęcia, kolega z roku ma taki i naprawdę podoba mi się a on na niego nie narzeka, kartkę papieru z ręcznym zapisem sfotografowaną można oglądać jakby to była właśnie ta kartka. z dalszej odległości też są świetne zdjęcia. Do tego wyraźny wyświetlacz.
Pod względem wytrzymałości lepszy jest F480 ale aparat gorszy.
Nokia 6500 nieciekawy telefon według mnie i nie wart swojej ceny.
Pozdrawiam

lechuss18 - Pią Kwi 17, 2009 17:20

Dzięki wielkie, tak wiec wybór padnie na LG
ziomiwan - Pią Kwi 17, 2009 18:41

Niema za co.
W razie pytań zapraszam na forum :)

lechuss18 - Nie Kwi 19, 2009 16:39

A jeszcze chciałbym rozwiać jedną wątpliwość , otóż jak się ma sprawa z tym LG KF750 bo trochę się boje użytkowania tej dotykowej klawiatury , aparacik jest dużo gorszy ?
ziomiwan - Pon Kwi 20, 2009 09:41

LG KF750 hmmm nie widziałem go szczerze mówiąc ale z tego co piszą o nim to zdjęcia robi dobre porównywalne z ku990.
Z tym że w KF 750 bałbym się taśmy... Może szybko paść.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group