To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - problem z nokią 6300, pomocy.!

niewiadoma - Sob Kwi 11, 2009 10:56
Temat postu: problem z nokią 6300, pomocy.!
Witam.! Mam problem z nokią 6300 ponieważ ostatnio po jej ponownym uruchomieniu nic nie chce się ładować. Można wejść czasami tylko w ustawienia, ale nie da się nic zmienić. Czy to wina softu.? Jeśli tak bardzo proszę o pomoc jak wgrać nowy, gdyż nie mam pojęcia, a chciałabym obejść się bez serwisu. Byłabym bardzo wdzięczna. Z góry dziękuję za rady :)
darkgee - Sob Kwi 11, 2009 15:26

Możliwe, że to wina softu. Ściągnij Nokia Software Updater, podłącz telefon do komputera w trybie PC Suit, włącz program i podążaj za instrukcjami na ekranie.
niewiadoma - Sob Kwi 11, 2009 16:40

darkgee napisał/a:
Możliwe, że to wina softu. Ściągnij Nokia Software Updater, podłącz telefon do komputera w trybie PC Suit, włącz program i podążaj za instrukcjami na ekranie.


wszystko było by dość proste, ale kiedy włączam ponownie telefon to pojawia się ustawienie godziny i nie da się nic zrobić nic nie chce się już uruchomić, więc komuter nie widzi telefonu wgl. co zrobić.?

darkgee - Nie Kwi 12, 2009 14:37

No to można go odnieść tylko do serwisu, bo sama nic nie zrobisz.
Buc - Sob Kwi 18, 2009 00:11

Ja sam używam Nokii 6300 i mam podobny problem. Najprawdopodobniej to oprogramowanie, lecz mi telefon działa stabilniej jak podłączam ładowanie w nocy przy wyłączonym, lub włączony bez karty SIM. Generalnie, cienkie jest oprogramowanie w tym telefonie, ale da się to pokonać.

Jak coś to pisz, chętnie pomogę.

Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group