To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia N85

kukmeister - Sob Kwi 11, 2009 09:38
Temat postu: Nokia N85
Witam, mam problem z Nokią N85 otóż, chce włączyć N-Gage i pojawia mi się problem BŁĄD SYSTEMU ? wie ktoś może co trzeba zrobić ? :/
darkgee - Sob Kwi 11, 2009 10:45

Spróbuj usunąć N-Gage przez Menadżer Aplikacji i zainstalować na nowo. Instalacje znajdziesz na n-gage.com .
kukmeister - Sob Kwi 11, 2009 10:55

no tak już zrobiłem niestety nic to nie dało :/ aktualizowałem oprogramowanie w telefonie również dupa :/
darkgee - Sob Kwi 11, 2009 15:30

A próbowałeś zrestartować telefon?
kukmeister - Sob Kwi 11, 2009 15:56

tzn w jaki sposób? tak guzikiem? jeśli o to chodzi to tak;d
darkgee - Nie Kwi 12, 2009 14:38

Chodzi o to czy próbowałeś go wyłączyć i włączyć od nowa, bo to nieraz pomaga. Wyłącza sie tym klawiszem u góry.
krat - Nie Lis 22, 2009 17:24

Witam,
ja również jestem szczęśliwą posiadaczką od paru dni Noki N85 - ale już na początku wystąpiły problemy: za każdą czynoością, czy to zrobienia zdjęć, czy wysłania wiadomości pojawia mi się informacja typu: " MAŁO PAMIĘCI. USUŃ LUB PRZENIEŚ CZĘŚĆ DANYCH Z PAMIECI TELEFONU C;". czy ktoś wie, jak zaradzić na ten problem? Będę wdzięczna:-)

darkgee - Nie Lis 22, 2009 18:30

Masz zapchaną pamiec telefonu. Wyrzuc jakieś pliki z pamięci telefonu, albo przenieś je na kartę pamięci i problem powinien zniknąć.
krat - Nie Lis 22, 2009 18:46

dziękuję za odpowiedź,
ten telefon jest nowy, z salonu
ma pamięci 8GB
nie synchronizuje mi też kontaktów z Nokia Ovi Siute - robiłam to już kilkanaście razy i informuje mnie, że synchronizacja nie powiodła się: zaczyna i po przesłaniu 20% kontaktów przerywa...
czy to nie problem z oprogramowaniem?

darkgee - Pon Lis 23, 2009 12:58

Moze być. Spróbuj wgrać nowsze oprogramowanie przez Nokia Software Updater.
ziomiwan - Pon Lis 23, 2009 14:00

Najpierw zacznij pisać, PEŁNE I SKŁADNE zdania. W przeciwnym wypadku dostaniesz warna, a temat poleci do kosza.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group