To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - starter play fresh

gosia87 - Śro Mar 25, 2009 19:10
Temat postu: starter play fresh
zamowilam dla kogos w sklepie internetowym play, starter play fresh, wybralam sobie numer i zlozylam zamowienie.
dzis trzymalam karte, ale ku mojemu zdziwieniu na karcie ani na opakowaniu w ktorym byla karta nie bylo napisane jaki mam numer, na rachunku widnial zas napis: "karta sim PrePaid bez numeru".
czy to oznacza ze ta karta jest bez numeru,
czy moge w jakis spsob sprawdzic jej numer? (wiem, ze moge ja wlozyc do tel i moje watpliwosci zostana rozwiane, ale nie chce tego robic bo jak napisalam karta jest dla kogos)

focus88 - Śro Mar 25, 2009 19:26

Czy ten numer wpisałas sobie od tak z głowy czy był to numer z listy dostepnych numerów.

Mało prawdopodobne żeby opertor przysłął Ci pustą karte.

gosia87 - Śro Mar 25, 2009 19:37

zamawialam w necie i wzielam opcje wybierz numer telefonu i sobie go wybralam, nawet w potrwerdzeniach zamowienia kotre na maila dostlam bylo ze to wlasnie ten moj "wymarozny numer". a teraz jak odebrlam przesylke brak jakiekolwike info o numerze, a na rachunku: prepaid bez numeru...
ziomiwan - Śro Mar 25, 2009 19:47

Bo starter jest pewnie bez numeru do momentu aktywacji ;) . Tak mi się wydaje przynajmniej.
Pozdrawiam

gosia87 - Śro Mar 25, 2009 20:00

no ale to troche dziwne, zeby nie bylo numeru w ogole....
w kazdej sieci numer jest napisany na opakowaniu, albo na karcie na kotrej jest sim...

ziomiwan - Śro Mar 25, 2009 22:28

Ale mogą numer przypisany wirtualnie do numeru sim aktywować dopiero po użyciu go.
Bellatrix - Śro Lip 08, 2009 14:56

btw, numer telefonu w play można sprawdzić krótkim kodem *121#.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group