To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - i phone

misiekk2210 - Wto Mar 24, 2009 21:28
Temat postu: i phone
witam wszystkich. mam ochote kupic i phone glownie zalezy mi na dobrej jakosci grach i w miare trzymajacej baterii. bawilem sie i phonem i bardzo mi sie spodobal ze wzgledu na latwe pisanie smsow. ale nie wiem czym sie rozni 2g od 3g jakie sa rozniece miedzy nimi . odpowiedzcie bo nie wiem czy go brac bo mysle jescze nad nokia 5800 ale nie wiem czy jest do niej aplikacja n gage pomozcie
ziomiwan - Śro Mar 25, 2009 00:16

iPhone jest bardzo złym wyborem i odradzam Ci go baaaaardzo mocno... Tak kiepskiego telefonu świat dawno nie widział dodając do tego cenę to w ogóle lepiej sobie tym głowy nie zawracać.
O 5800 niewiem zbyt wiele ale do mnie jakoś nie przemawia... To pierwsza zabawka tego typu nokii więc uważałbym.
Pozdrawiam

misiekk2210 - Śro Mar 25, 2009 06:43

bawilem sie nokia tez i znajomy ma ja dlugi czas . symbian sie wogole nie muli a dodam ze ma ja prawie cala zapelniona filmami. rozwazam tez omnie ale powiedziano mi ze ekran dotykowy nie dziala zbyt dobrze , ze lepiej juz dziala w lg ku990 viewty a mialem go i szalu nie bylo.
darkgee - Śro Mar 25, 2009 17:10

Omnia jest bardzo fajnym telefonem. Jeżeli zależy ci na grach to Omnia będzie zdecydowanie lepszym wyborem, bo nie musisz łamać systemu. A w dodatku Omnia jest szybsza od iPhone'a i można spokojnie pograć nawet w gry z PSX'a.
misiekk2210 - Śro Mar 25, 2009 19:39

a jak jest z wyswietlaczem dotykowym w omni? slyszalem ze nie dziala zbyt dobrze w porownaniu do i phona . nie bawilem si nigdy omnia i pisze to co slyszalem . z dotykowych mialem tylko lg ku990 viewty i sami wiecie ze nie zawsze przewija gdy sie tego tylko otwiera i takie tam . a jak z omnia?
ziomiwan - Śro Mar 25, 2009 19:46

Działa lepiej niż w iPhonie, znajomi którzy mają omnie chwalą sobie ją, ekran dotykowy działa według nich wyśmienicie.
misiekk2210 - Czw Mar 26, 2009 06:32

a jaj jest z smsami w omni ? czy da sie pisac palcami dodam ze nie mam chudych w lg ku 990 smigalem az milo ale nie wiem jak jest z omnia
geralt - Czw Mar 26, 2009 14:58

misiekk2210 napisał/a:
a jaj jest z smsami w omni ? czy da sie pisac palcami dodam ze nie mam chudych w lg ku 990 smigalem az milo ale nie wiem jak jest z omnia


Wydaje mi się, że tak, mój kumpel ma Omnię (ostatnio przedłużał umowę w orange i wziął sobie ją przez www) i nie pamiętam, żeby coś mówił, że są jakieś problemy z pisaniem esek...ale może to zależy od palców :lol:

misiekk2210 - Czw Mar 26, 2009 21:03

szukalem na frum ale nie moglem znalesc , czy omnia mozna grac wykorzystujac ja np jako kierownice tak jak w i phonie?
ziomiwan - Pią Mar 27, 2009 10:07

Smsy w OMNI pisze się bez problemów, palce trzeba mieć przeogromne żeby to stwarzało problem. Jeśli jesteś przyzwyczajony do dotykowego to nie bedziesz miał żadnych problemów.
O podłączeniu kierownicy do omni czy iphona pierwsze słysze. Ale to może dlatego że nie interesuje się grami na telefon.
Pozdrawiam

darkgee - Pią Mar 27, 2009 16:36

misiekk2210, można. Są gry, które wykorzystują G-Sensor (czyli akcelerometr w Omnii).
misiekk2210 - Pią Mar 27, 2009 17:18

zioomiwan chodzilo mi o akcelerometr tylko zapomnialem nazwy. dzieki wam . wlasnie licytuje jeden zobaczymy jak sprawa pojdzie
http://www.allegro.pl/ite..._gwarancja.html

ziomiwan - Pią Mar 27, 2009 22:12

Aaaaa jeśli o to chodzi to jak najbardziej można :) ) . Nie zrozumiałem pytania. Ale Omnia jest naprawdę świetnym telefonem i nie będziesz zawiedziony po zakupie :)
misiekk2210 - Sob Mar 28, 2009 09:20

ok dzieki wielkie. dzisiaj sie konczy licytacja . zobaczymy czy wygram , a poziwdzcie mi czy jest jakas roznica miedzy omnia zakupiona w polsce w salonie a sprowadzona i z wgranym polskim menu i sciagnietym simlockiem
ziomiwan - Sob Mar 28, 2009 10:30

Żadna różnica prócz tego co wymieniłeś ;) . Samsung robi jeden model omni na wszystkie rynki i niczym się dlatego nie różni. Prócz tego też że reklamacji nie uznają przeważnie...
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group