To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dostęp mobilny - internet komórkowy, LTE, WiFi, WiMAX... - Notebook z mobilnym internetem

kliminho - Sob Mar 21, 2009 17:43
Temat postu: Notebook z mobilnym internetem
Mam takie pytanie, która oferta internetu MOBILNEGO z laptopem jest najbradziej korzystna? Ktory laptop oferowany przez "polskie firmy" telekomunikacyjne jest warty zakupu...? Prosze o rade...
serek336 - Pon Mar 23, 2009 23:28

Sam z mobilnego nie korzystam, więc ekspertem nie jestem, w zasadzie tak na szybko to przychodzi mi do głowy tylko oferta orange free z laptopem, bo akurat mój wujek to ma (zamawiał przez stronę orange, bo wtedy aktywacja wychodzi taniej), ale pewnie jest wiele ofert na rynku, pochodź po stronkach dostawców netu, pewnie coś sobie wyhaczysz...
ziomiwan - Śro Mar 25, 2009 00:24

Z tym że internet z orange jest bardzo słaby. Jutro postaram się coś dla Ciebie znaleźć.
Pozdrawiam

szaruga - Czw Kwi 30, 2009 13:13

wiesz co, wydaje mi sie ze te oferty to troche pic na wode- laptopa masz tanio ale wiazesz sie w umowe na jakies 2lata z operatorem.. a na razie nasi operatorzy oferuja dosc wolne lacza..trzeba poczekac jeszcze troche czasu aby cos sie w tym zmienilo..u nas mobilny internet dopiero raczkuje..
pamper - Czw Kwi 30, 2009 17:14

I slyszalem ze laptopy dodawane nie sa za dobre. Lepiej pozyczyc od kogos laptopa i przetestowac jak dziala w miejscu gdzie najwiecej sie go uzywa.
nuśka - Czw Maj 14, 2009 20:14

Ja na twoim miejscu zdecydowałabym się na netbooka w któryms z marketów elektronicznych... I do takiego komputerka wkłada się dowolny sim i łączysz się z netem. Jak wrzucisz sima na prepaid to wiesz że nie przekroczysz określonej ilości kasy na połączenia... A umowy na dwa albo trzy lata to badziew, bo dostajesz kiepskiego kompa którego musisz spłacić i nie masz możliwości nie płacenia... nawet jak nie korzystasz.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group