To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - w580i problem

ozikus - Pią Mar 20, 2009 17:58
Temat postu: w580i problem
Witam. Ostatnio pisałem psot o zalaniu w580i. Dobry znawca wymienił zalane podzespoły i powiedizął mi ze nie wie co jest bo nie mozna teraz wejsc w menu - pojawia sie tylko napis WITAJ czy jakos tak. Mowił cos ze ktos chciał wgrać menu we flash i teraz on nie wie co jest grane. jaka moze byc przyczyna i jak to naprawic (soft był wgrany od nowa i nic ORYGINALNY). Po włączeniu pojawia sie napis tylko witam i jakies info ze wiadomosc jest zbyt długa zeby została wyswietlona czy cos takiego. Facet powiedzial ze duzo telefonów robi ale czegos takiego nie widział (telefon jest bez brandingu ani nic.)
ziomiwan - Pią Mar 20, 2009 23:58

Mi się wydaje że jest źle wgrany soft... Podobne problemu miałem już w jakimś telefonie kiedyś ale po zmianie softu chodził jak trzeba. Zmień może soft i wtedy będzie można to wykluczyć i będzie coś więcej wiadomo.
To czy soft miał brendowany jest bez znaczenia. Mi to wygląda na źle wgrany soft lub padnięty.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group