To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Witam szukam telefonu z dual sim

marcin100000 - Pią Mar 20, 2009 12:21
Temat postu: Witam szukam telefonu z dual sim
Witam
Mam pytanie macie jakiś telefon z dual sim czyli dwie karty aktywne i żależy mi jeszcze żeby miał klawiature QWERTY się chyba na to mówi czyli tak jak mam w komputerze że każdą literkę mam osobno mp3 i aparat ani inne bajery niekoniecznie macie coś takiego na oku bo żależy mi jeszcze na jak najmniejszej cenie a chciałbym po prostu żeby ten telefon miał tom klawiature i dual sima dzięki za odpowiedzi i pomoc :)

darkgee - Pią Mar 20, 2009 15:57

Nie ma jeszcze telefonu z QWERTY i DualSim. Albo to, albo to.
ziomiwan - Sob Mar 21, 2009 00:00

"Tą klawiature" marcin100000, ;p . A co do telefonu to tak jak napisał kolega wyżej niema takiego. No chyba że chcesz poszukać w tych chińskich podróbkach na allegro w zakładce pozostałe to coś może znajdziesz.
Pozdrawiam

marcin100000 - Nie Mar 22, 2009 14:05

dzięki za informacjie :) a jakie telefony z dual sim w miare przystępnej cenie polecacie?
darkgee - Nie Mar 22, 2009 14:45

Co rozumiesz przez przystępna cenę? Dla mnie jedyny dobry telefon z DualSim to Samsung D880.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group