To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - HTC SPV M3100 czy LG KU990

gregorts - Pon Mar 16, 2009 16:57
Temat postu: HTC SPV M3100 czy LG KU990
Witam!
Mam pytanie! ktory telefon jest, ze tak powiem "lepszy" : HTC SPV M3100 czy LG KU990??

Ponieważ interesuje mnie telefon z klawiatura qwerty, ale także z dotykowym ekranem. przeglądając telefonu znalazłem SPV, gdzie wydaje mi się on dobry jeżeli chodzi o parametry jak i LG z tym, ze LG nie ma klawiatury qwerty ani także oprogramowania wewnętrznego. SPV ma Windowsa co pomoże mi w wgrywaniu różnych prac w formacie word. A może ktoś zna inny, lepszy telefon.

z góry dziękuję za opinie! pozdrawiam!

ziomiwan - Pon Mar 16, 2009 17:13

SPV z którymi mieli doczynienia moi znajomi nie były dobrymi telefonami.. Szybko się psuły, wieszały itd...
LG jest lepszym telefonem i chyba ma możliwość otwierania plików pakietu office.
Lepsze są ;) pewnie że tak, poprzeglądaj sobie np. na allegro telefony różnych marek w podanym przedziale cenowym i napisz co Ci się spodobało a pomożemy coś wybrać :)
Pozdrawiam

gregorts - Wto Mar 17, 2009 21:11

znalazlem jeszcze samsunga f480. ale jednak najbardziej praktyczny jest HTC i jednak sie na niego zdecyduje...
ziomiwan - Śro Mar 18, 2009 00:01

Praktyczny może i jest ale jest bardzo słaby i może Ci się wieszać...
Lepszy byłby LG albo F480 bo to są naprawdę dobre telefony choć nie mają klawiatury.
Ale wybór należy oczywiście do Ciebie ;)
Pozdrawiam

misiekk2210 - Nie Mar 29, 2009 07:51

lg ma klawiarure qwerty tylko dotykowa. mialem go j jest to dobry telefon, szybki i nie zawiesza sie. moge ci go spokojnie polecic


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group