To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - HTC TOUCH HD, Blackberry Storm 9500 8gb, SE XPERIA X1

dae7 - Pią Mar 13, 2009 00:24
Temat postu: HTC TOUCH HD, Blackberry Storm 9500 8gb, SE XPERIA X1
witam mam takie zapytanie który z poniższych wymienionych telefonów byście polecali bo zamierzam zmienić tela właśnie na takie tel jak niżej podałem tylko się zastanawiam który sprzetowo najlepszy najfajniejszy itd. Jakby ktoś się mógł wypowiedzieć na temat tych phonów byłbym wdzięczny:) jakie menu, obsługa bateria jakość rozmowy gps itd etc.

HTC TOUCH HD,
Blackberry Storm 9500 8gb,
SE XPERIA X1

Pozdrawiam dae7:)

darkgee - Pią Mar 13, 2009 15:19

Najlepszy jest zdecydowanie HTC. Świetny ekran, bardzo dobra obsługa (w czym zasługę ma właśnie ekran) intuicyjne menu i cała reszta tez na najwyższym poziomie. Do Blackberry jakoś nie mogę się przekonać, a XPERIA cierpi na różnego rodzaju błędy.
dae7 - Pią Mar 13, 2009 22:50

dzięki darkgee ale to powiedz mi coś więcej na temat menu? jak się np piszę esy spoko? i co z ekranem nie brudzi się zbyt szybko?pozdr
ziomiwan - Sob Mar 14, 2009 00:46

Procesor mocniejszy ma Blackberry i sprzętowo jest jakby lepszy nie licząc słabszego aparatu i braku WiFi. Z drugiej strony HTC ma więcej pamięci ram i ma WiFi no i 5mpx...
Trudna sprawa. Blackberry robi bardzo dobre telefony od bardzo dawna, HTC nie od tak dawna ale jak widać po ich sprzęcie całkiem dobrze im to idzie.
HTC ma bardzo wysoką rozdzielczość obrazu choć tylko niestety 65tys kolorów...
Ja bym chyba wybrał na Twoim miejscu Blackberry.

Smsów nie pisze się wygodnie na dotykowcach... Można powiedzieć że to katorga.
A ekranik w każdej chwili możesz przetrzeć miekką szmatką.

darkgee - Sob Mar 14, 2009 11:01

Co do pisania smsów na HTC HD to jest to całkiem wygodne, bo telefon ma spory ekran. Ale faktycznie jak zauważył kolega na dotykowcach smsów nigdy nie będzie się pisać tak wygodnie, jak na zwykłej klawiaturze.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group