To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Nie wyrzucaj starego telefonu

halohalo - Pon Mar 09, 2009 19:38
Temat postu: Nie wyrzucaj starego telefonu
Bezpieczna dla środowiska utylizacja zużytych telefonów komórkowych to główny cel jaki postawili sobie czterej operatorzy telefonii komórkowej.

Więcej w artykule na stronach naszego portalu:
http://halohalo.pl/content/view/226/1/

ziomiwan - Pon Mar 09, 2009 21:35

Jeśli dobrze rozumiem artykuł to będzie można oddać stary telefon gdy będziemy chcieli kupić nowy i bez kupna nowego nie przyjmą?? Jeśli tak to jest to głupie posunięcie i wątpię aby ktoś z tego korzystał...
Pozdrawiam

Mr.mroz - Czw Kwi 30, 2009 19:17

mam 3 telefony ktore leza w szafce bo nie chca sie wlaczyc...nie wiem co z nimi zrobic...szkoda zeby tak lezaly a wyrzucic tez nie mozna...
ziomiwan - Pią Maj 01, 2009 00:05

Mr.mroz napisał/a:
mam 3 telefony ktore leza w szafce bo nie chca sie wlaczyc...nie wiem co z nimi zrobic...szkoda zeby tak lezaly a wyrzucic tez nie mozna...

Nie lepiej zanieść do komisu żeby spróbowali naprawić albo wystawić na allegro?

pamper - Śro Maj 06, 2009 22:35

Wystaw na allegro :) tam czasamikupuja takie smieci, albo na gumtree.pl
nuśka - Czw Maj 14, 2009 17:03

Podobno w Szwecji i Norwegii ludzie zostawiają razem z pudełkiem i ładowarką na śmietniku, żeby ktoś mógł zabrać... I to nie jakieś tam porozbijane czy zepsute tylko lekko używane, np ja im się umowa skończy i dostają nowy... Problem rozwiązany:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group