To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - mocna bateria

lhakpa - Czw Mar 05, 2009 11:11
Temat postu: mocna bateria
Poszukuję telefonu o bardzo mocnej baterii. Dużo rozmawiam przez telefon - w końcu do tego służy - i mój nowy SE W880i daje radę tylko na dwa dni... Czy to normalne? Czy jest jakiś telefon, który przy intensywnych rozmowach będzie mi trzymał przynajmniej 3-4 dni? Zaznaczam, że oprócz rozmów wysyłam sms-y, motyw wyłączony, podświetlanie na min, nie gram, nie słucham muzyki, czyli wersja max oczczędnościowa i tylko dwa dni... Acha, bateria to: Li-Po 950 mAh (BST-33). Bardzo dziękuję za pomoc!
ziomiwan - Pią Mar 06, 2009 11:30

Wątpię że znajdziesz jakiś telefon który będzie tyle czasu trzymać... W dzisiejszych czasach 2dni przy intensywnym użytkowaniu to max.
Chyba że jakąś starą nokie??
Pozdrawiam

Peter - Nie Mar 08, 2009 16:23

jak zalezy ci na długich rozmowach a nie korzystasz ze zbednych bajerów to smiało kup Nokia 6310i bateria potrafi ctrzymac nawet 2 tygodnie ;]
ziomiwan - Nie Mar 08, 2009 20:24

Z dwoma tygodniami nie przesadzałbym ale wytrzyma napewno dłużej niż bateria w dzisiejszych telefonach. 2tygodnie wytrzyma ale jeśli jej nie używasz ;) . Ale jest to chyba najlepszy model nokii jaki kiedykolwiek stworzyli.
Pozdrawiam

Peter - Wto Mar 17, 2009 13:53

swoja cene tez ma:D gdyby stowrzyli taki telefon z aparatem i karta pamieci (prosty zwykły aparat0 to by był prawdziwy telefon biznesu :)
ziomiwan - Śro Mar 18, 2009 00:10

No cenę niestety nadal trzyma... Teraz w tworzeniu telefonów chodzi chyba głównie o to aby napchać jak najwięcej mpx i jak najwięcej innych niepotrzebnych w telefonie rzeczy...
A przez to tracimy na baterii. Ale cóż, coś za coś. Zawsze można kupić jakiś telefon z czarno-białym wyświetlaczem ;)

królik - Pią Mar 20, 2009 16:51

Ja radze kupic Sony Ericsson Xperie.
Kolega ma jednego i rozmawja przez 6 godzin na 2 dni.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group