To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - Naprawa przycisku (jaki koszt).

Peter - Wto Lut 24, 2009 16:42
Temat postu: Naprawa przycisku (jaki koszt).
Ostatnio w moim g900 wcisnal sie klawisz .,9'', co prawda on dziala, ale troche irytuje gdy człowiek nie czuje jak wciska przycisk. Ile by kosztowala naprawa tej usterki i czy zrobili by mi to na gwarancji. Druga sprawa to obudowa. Na wyświetlaczu jest juz sporo rys. Słyszałem o foliach na lcd ale nie mam takiej i ekran sie porysował. Da sie to jakos tanim kosztem naprawic ? Tak do 50 zł lub czy gdzieś dostanę obudowe do tego telefonu.
ziomiwan - Wto Lut 24, 2009 19:20

Folię ochronną kupisz bez problemu w granicach 10zł. Przycisk powinni Ci naprawić w każdym komisie myślę że około 20zł naprawa nie więcej. A obudowy do tego telefonu nie kupisz raczej. Ale co z tego że ma jakieś ryski?? Telefon jest po to aby go używać a nie żeby ładnie wyglądał, drobne ryski to normalka.
Peter - Wto Lut 24, 2009 23:27

Teraz jest zima wiec rzadko jestem na dworze, ale czasem jestem i wiedzę ze jak kozystam z telefonu to troche slabo widać co jest na ekranie... Ale na to juz sposób znalazlem. Moje pytanie jest taka czy ta folia nie pogorszy widocznosci ekranu i co ile tak owa folie bede musiał wymieniać?
MaciaSS - Śro Lut 25, 2009 08:22

Witam serdecznie,
Najprawdopodobniej uszkodziła się membrana klawiatury..w komisie - -serwisie GSM naprawią Ci to bez problemu, pod warunkiem, że będą mieć taką membrankę ;)
Co do obudowy..mhh..może być ciężko, ale możesz poszukać, a co do rysek..jeśli faktycznie tak bardzo Cię to irytuje, to wymień sobie tylko szybkę LCD i będzie git :) :) :)
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Śro Lut 25, 2009 15:08

Obudowy nie znalazłem zamiennej do tego telefonu.
Folia nie pogorszy Ci widoczności, miałem taką na swoim U700 i było tak samo jak i bez folii. A naprawdę ochrania szybkę od wyświetlacza. Wymiana takiej folii co hmmm nie częściej niż pół roku a w sumie wtedy kiedy Ci się odklei co stanie się po bardzo długim czasie o ile kupisz filię dobrej jakości.
Pozdrawiam

Peter - Czw Lut 26, 2009 21:20

panowie w komisie za naprawę mebrany i folie kszykneli sobie 40 zł nie wiem czy to duzo cy mało:\
ziomiwan - Czw Lut 26, 2009 23:32

Jeśli wymieniają membranę na nową to myślę że to nie najgorsza cena, do tego jeśli dają Ci dobrą folię na wyświetlacz to jakieś 30zł biorą sobie tylko za naprawę i zmianę membrany czyli cena ok. Chyba że Ci to nie przeszkadza i przycisk działa jak należy to możesz sobie to odpuścić.
Pozdrawiam

Peter - Pią Lut 27, 2009 17:08

jest to pewien dyskomfort pisania a te 40 zł zawsze mozna skas skołowac;]
ziomiwan - Sob Lut 28, 2009 21:28

W takim razie zanieś go i niech naprawią ale nie daj im więcej niż te 40zł które chcieli.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group