To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - telefon od 300 do 500 zł z dobrym aparatem i multimediami

Peter - Nie Lut 22, 2009 08:57
Temat postu: telefon od 300 do 500 zł z dobrym aparatem i multimediami
witam. Chce kupic telefon z dobrym apartem(gdzie zdjecia beda na prawde dobre anie jak to wybyło w Se g900 gdzie wpakowali 5 mpx i słaby obiektyw) zeby dało sie na n im otwierac filmy np avi. Bez symbiana lub z symbianem ale zeby nie było polskich znaków. Zeby sie na nim szybko pisało smsy. Duzy wyswietlacz. Telefon musi byc mocny 9zeby sie szybko nie rysował). Myslałem nad telefonem i550w, ale boje sie tego trackballo i ze jakos muzyki i z djec w tym telefonie jest słaba. Posiłbym o mało propozycji noki. BArdziej jestem przychylny za SE i samsungie. I najwazniejsze zeby telefon nie miał dotykoweg ekranu! jak by było cos z wifi to nie pogardzę, ale nie jest mi ono niezbedne (przekonałem sie ze wifi w telefonie zadko sie przydaje). Pozdrawiam i czekam na propozycje


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group