To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia 6131

Buc - Pon Lut 16, 2009 18:54
Temat postu: Nokia 6131
Witam!

Mam pytanie: w serwisie GSM uszkodzono mi przy wymianie obudowy klawisz boczny do otwierania klapki.
Wciskam i się nie otwiera, trzeba ręcznie uchylać wyświetlacz :)

Znalazłem na allegro takie cudo: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=546198409

Może ma ktoś dojście do zdjęć, jak rozkręcić samemu telefon i wymienić ten nieszczęsny zawias? Może MaciaSS ma pojęcie jak to zrobić?

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

ziomiwan - Pon Lut 16, 2009 23:38

Skoro w serwisie Ci uszkodzili to czemu nie oddasz im żeby Ci to naprawili???
Buc - Wto Lut 17, 2009 00:13

Bo wszystko inne mi zrobili oprócz pstryczka, nie potrafią tego zrobić, a ja nie zamierzam więcej pieniędzy w ten telefon ładować. To nie elektronika, a mechanika, więc można to samemu zrobić, dlatego proszę o poradę.

Pozdrawiam

ziomiwan - Wto Lut 17, 2009 14:51

Chodzi mi o to że jeśli to ONI go zepsuli to powinni Ci to za darmo naprawić i przeprosić jeszcze.
Buc - Wto Lut 17, 2009 15:28

Nie umieją
ziomiwan - Wto Lut 17, 2009 17:13

Skoro ONI Ci go zepsuli to leży w ich obowiązku naprawa tego. I Ciebie nie powinno obchodzić jak to zrobią, a jeśli nie potrafią to muszą Ci za to zapłacić. To przecież oni uszkodzili a nie Ty więc dlaczego masz ponosić koszty naprawy czy też kupna jakiejś części do naprawy??


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group