To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - TELEFON dla dziewczyny do 250 zł

vanmarian - Czw Lut 12, 2009 18:58
Temat postu: TELEFON dla dziewczyny do 250 zł
Witam.
Doradźcie jaki dobry telefon mogę kupić dla mojej dziewczyny tak w granicach 250zł. Chciałbym raczej kupić coś używanego na allegro.
Pozdrawiam

ziomiwan - Pią Lut 13, 2009 00:01

e900 czerwony napewno przypadłby jej do gustu. Mam taki do sprzedania jeśli chcesz to odezwij się na pw albo email ziomiwan@wp.pl w razie czego przez allegro wszystko załatwimy ;)
Pozdrawiam

vanmarian - Nie Lut 15, 2009 15:49

Myślałem raczej o jakiejś Nokii. Może 6280... Czy to byłby dobry tel dla kobiety?
ziomiwan - Nie Lut 15, 2009 19:47

Dla kobiety? Niee... To typowo męski telefon.. W dodatku bardzo wadliwy.
Widzę że kolega jest wielbicielem nokii? Ale może warto zmienić upodobania? Nokia nie popisuje się niczym w tworzeniu telefonów.
Pozdrawiam

dominiqs - Pon Lut 16, 2009 13:37

a ja Ci z kolei mogę polecić samsunga s7330, dla kobiety idealny, rozsuwany z dotykowym ekranem, naprawdę bardzo fajny i tez mam takiego do sprzedania:)
nuśka - Czw Maj 14, 2009 17:29

Samsung U600
Nokia 2600
Po prostu wejdź na allegro i poszukaj co ci się podoba, a potem dopiero o konkrety pytaj...

Radziu - Czw Maj 14, 2009 19:32

Dziewczyny najbardziej lubią telefony z klapką ( tak mi przynajmniej mówi moja dziewczyna). Ona zawsze mówiła, że najbardziej podobają jej się Nokie, a najlepiej, żeby wszystkie miały klapki. A co do koloru, to rzeczywiście może jakiś ciepły. Czerwony jest ok;).
darkgee - Pią Maj 15, 2009 17:11

To może jakaś Motkę z serii V3? Myślę, ze dla kobiety nie ma lepszego telefonu.
ziomiwan - Pią Maj 15, 2009 18:37

Cytat:
To może jakaś Motkę z serii V3? Myślę, ze dla kobiety nie ma lepszego telefonu.

Dość duży po rozłożeniu ale mimo to kobiecy ;) jeszcze nokia 7070 wygląda kobieco.
Aaaale to raczej już nie aktualny temat.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group