To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Problem z smsami w Plusie!

Marqess87 - Czw Lut 05, 2009 21:29
Temat postu: Problem z smsami w Plusie!
Witam. Jak w temacie mam kłopot,otóż któregoś dnia w trakcie wysyłania smsa rozładowała mi się bateria i telefon się wyłączył,po naładowaniu baterii i włączeniu telefonu nie dochodziły do mnie smsy od innych ani raporty za moje wysłane smsy,nie przychodziły też powiadomienia o czasie i koszcie rozmowy,inni moje smsy dostawali a u mnie raportu o tym fakcie brak. Zdarzyło mi się już tak dwa razy,wszystkie smsy i raporty dostałem dopiero po dwóch dniach,przyszły wszystkie naraz. Czy można coś zrobić żeby uniknąć czegoś takiego jeśli już siądzie mi bateria podczas wysyłania smsa? Proszę o jakieś info. Pozdrawiam
ziomiwan - Czw Lut 05, 2009 22:39

Myślę że problem leży po stronie Twojego telefonu lub braku zasięgu tzn tracisz być może co chwilę zasięg.
Jestem abonentem plusa i gdy padnie mi bateria i po naładowaniu włączę telefon po około 10minutach a max 20-30minutach przychodzą mi wszystkie smsy. A raporty z smsów które wysłałem po naładowaniu dostaję od razu.
Dlatego też uważam że wina jest po stronie Twojego telefonu.
Pozdrawiam

pamper - Czw Kwi 30, 2009 17:09

Sprobuj wyjac karte sim i uruchomic calkowicie na innym telefonie. Wylaczyc poprawnie, a pozniej odpalic na swoim telefonie. Moze pomoze.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group