To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - PAmiec - Telefon - karta

Genesis72 - Pon Lut 02, 2009 15:40
Temat postu: PAmiec - Telefon - karta
1Czy mozna kontakty i sms zapisywac na karcie telefonu?
ziomiwan - Pon Lut 02, 2009 18:15

Jaką kartę masz na myśli?? Jeśli SIM to tak można zapisywać na niej, jeśli kartę pamięci to nie słyszałem jeszcze o takim telefonie który robiłby to.
Pozdrawiam

Genesis72 - Pon Lut 02, 2009 18:25

Czy ilośc SMS i adresów zależy od pamięci telefonu, jeżei nie
to co daje pamięc telefonu (pamiec wbudowana)

ziomiwan - Pon Lut 02, 2009 20:03

Chodzi Ci zapewne o to czy jak w telefonie masz 80mb wbudowanej pamieci to czy to coś zmienia w tym czy możesz mieć w skrzynce 200smsów czy też 2000. Nie niema to wpływu na pojemność skrzynki. Miejsce na smsy jest przypisane automatycznie przez producentów.
Pamięć wbudowana pozwala Ci na magazynowanie: zdjęć, mp3, gier, programów, plików w Twoim telefonie, tak samo jak karta pamięci.
Pozdrawiam

omerta - Nie Mar 22, 2009 17:18

Mam bardzo ważna sprawę - skradziono mi telefon i zablokowałam karte sim u operatora, ale nie chciałabym aby ktokolwiek mógł odczytać to co na tej karcie było łącznie z tym co było tam kiedyś, ale zostało skasowane?
ziomiwan - Nie Mar 22, 2009 21:46

Eeeeeeeeemmmm nie rozumiem kompletnie Twojego pytania szczerze mówiąc...
O co dokładniej Ci chodzi?

darkgee - Pon Mar 23, 2009 16:32

Nie no jak zablokowałaś kartę, to nikt się do niej nie dostanie. Nieważne z jakiego telefonu skorzysta. A to, co zostało skasowane zniknęło i nie przywrócisz tego.
ziomiwan - Pon Mar 23, 2009 20:28

Jeśli blokuje karte to połączenia wychodzące i przychodzące ale nie zawartość karty chyba. Niewiem dokładnie ale tak mi się obiło o uszy ze tak to działa.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group