To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Wybór operatora

bitspot - Pon Lut 23, 2009 22:22
Temat postu: PLUS
ja wybrałem ostatnio Plusa - promocje muzyczną. wcześniej byłem w Orange. narazie jestem zadowolony, bo mogę dużo ściągać przez Muzodajnię. a jakie są wasze opinie?
Kinia - Śro Lut 25, 2009 10:37

A mógbyś napisać czym się kierowałeś? Bo coś mało argumentów w twoim poście :) poza ta muzodajnia, gdzie i tak możesz sobie z dowolnego kompa zgrywać muzykę, napisz jaki masz tel ile zapłaciłeś jak abo
haloxavi - Wto Mar 03, 2009 17:19

Korzystać z muzyki można sobie wszędzie. O wyborze operatora decydowało w Twoim przypadku właśnie to? Czy możesz wskazać choć jeden argument przemawiający za zakupem?
ziomiwan - Śro Mar 04, 2009 00:53

Muzodajnia w ogóle do mnie nie przemawia szczerze mówiąc... Nie powiem, mają bardzo dużo muzyki tam ale przecież wystarczy podłączyć telefon do komputera i wrzucić co się chce. No chyba że jak gdzieś jesteśmy i chcemy jakiś tam kawałek pokazać znajomym a niema dostępu do neta przez komputer. Ale poza tym.. nic ciekawego...
Pozdrawiam

haloxavi - Śro Mar 04, 2009 17:31

Widzę, że kolega nie chce się pochwalić swoją argumentacją, pewnie po prostu jej nie ma, tylko w jakim celu pozostawił tutaj tą wiadomość? Muzyka może być fajnym dodatkiem, ale nigdy na pewno na tej podstawie nie wybierałbym operatora.
Faile - Wto Kwi 21, 2009 08:14

Od muzyki to ja mam last.fm, winampa itp., a od dzwonienia - telefon.
haloxavi - Czw Kwi 23, 2009 18:15

Dokładnie Faile - operatorzy nie będą próbowali się prześcigać w tym zakresie bo to nie ma sensu, nie to decyduje o atrakcyjności oferty o czym świadczyć może m.in. to na czym polegała marcowo-kwietniowa wojna cenowa.
Faile - Sob Kwi 25, 2009 10:08

To jest taka oferta, dla ludzi, którzy już siedzą w danej sieci... tak jak ja np. kiedyś się podniecałam śledzikiem w heyah, choć dla niego nie zmieniłabym sieci.
haloxavi - Pon Kwi 27, 2009 08:35

Użytkownicy lubią mieć dostęp do ciekawych bajerów, ale wtedy kiedy są już jakiś czas w sieci. Dokonując wyboru operatora nie zwracają swojej uwagi na to z jakiej muzyki mogą korzystać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group