To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - tani telefon, który pomieści dużo sms

Kamil0667 - Nie Sty 18, 2009 12:47
Temat postu: tani telefon, który pomieści dużo sms
Witam.
Szukam w miarę taniego telefonu (żeby cena używanego w niezłym stanie nie przekroczyła 200zł), który pozwoli na przechowywanie dużych ilości smsów (co najmniej kilkaset, najlepiej powyżej 1000).

O ile się orientuje nie będzie to raczej SE, bo tam mieści się mało sms (przynajmniej w tańszych modelach), wiem że niektóre Nokie mają całkiem spore możliwości pod tym względem, nie wiem jak inne marki.

Proszę forumowiczów o pomoc :)

ziomiwan - Nie Sty 18, 2009 13:51

Wątpię ze za 200zł znajdziesz coś co będzie mieścić 1000smsów. Max 200-250smsów.
Pozdrawiam

Peter - Śro Sty 21, 2009 21:23

moze, ale to moze cos z SPV CI tyle pomiesc, ale to na prawde musiałbys dobrze poszukac
ziomiwan - Śro Sty 21, 2009 21:42

SPV chyba są na WM więc też powinny mieścić dużo smsów.
W swoim samsungu mogę zrobić dodatkowy katalog do którego mogę przerzucić smsy gdy już mam pełną skrzynkę. Oczywiście katalog też ma jakieś ograniczenia ale wtedy można zrzucić sobie na komputer jak komuś zależy na smsach.
Ale za 200zł i tak wątpie że coś znajdzie..

Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group