To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Finlandia: Niech dzieci ograniczą rozmowy

halohalo - Nie Sty 18, 2009 12:22
Temat postu: Finlandia: Niech dzieci ograniczą rozmowy
Wciąż za mało wiadomo o oddziaływaniu promieniowania z telefonów komórkowych na dzieci, by pozwolić im korzystać z nich bez ograniczeń. Dlatego jedna z fińskich agencji zachęca do wysyłania SMS-ów.


więcej w artykule na stronach naszego portalu:
http://halohalo.pl/content/view/186/1/

Peter - Śro Sty 21, 2009 21:25

tak a ja jestem wrózka:D NIe dajmy sie zwariowac. Mikrofalówka zła, telefwizor zły komputer to juz samo zło. Mamy XXI wiek i to jest tak zwana choroba XXi wieku, nic na to nie poradzimy ze zyjemy w takich a nie innych czasach, gdzie bez telefonu to mało kto zyje
ziomiwan - Śro Sty 21, 2009 21:43

No niewiem czy porównywanie telefonu do telewizora czy komputera jest trafne ale Finlandia i tak nic z tym nie zrobi, nie zabronią dzieciom korzystania z telefonów komórkowych. A sms zdrowszy od rozmowy? Hm..... Ciekawe...
Pozdrawiam

Peter - Śro Sty 21, 2009 23:55

O telewizorze ciagłe mówia ze niszczy wzrok, o komputerze ze niszczy psychikę i wzrok i zdorowie, o telefonie ze promieniuje itd chodzi mi w tym znaczeniu ;]
ziomiwan - Czw Sty 22, 2009 00:55

Tak ale promieniowanie jest o wiele bardziej destrukcyjne dla organizmu niż telewizor czy komputer. Dlatego o tym mowa. Wzrok można jako tako leczyć. A od promieniowania możesz poczytać co się dzieje z organizmem dlatego nie zgodziłem się z tym co napisałeś.
darkgee - Czw Sty 22, 2009 15:32

Ale przecież ile takie dziecko może dzwonić? Fale oddziałowywują chyba tylko, gdy telefon trzyma sie przy uchu i dzwoni sie z niego.
ziomiwan - Czw Sty 22, 2009 23:40

Gdy trzymasz w ręku też promieniuje ale nie oddziaływuje wtedy raczej na mózg ale jeśli trzymasz w kieszeni telefon to oddziaływuje na Twoje klejnoty darkgee, niestety...
Komórki nie są zdrowe, ale nic nie jest zdrowe w gruncie rzeczy...
Niewiadomo ile ale muszą się czymś zająć politycy prawda? ;)

nuśka - Czw Maj 14, 2009 17:43

Dzieciaki w stanach wysyłają około 12000 smsów miesięcznie... jeżeli to ma być zdrowsze to ja dziękuję...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group