To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - Szukam telefonu z kamerą nie koniecznie SE

lexicon - Czw Sty 15, 2009 17:40
Temat postu: Szukam telefonu z kamerą nie koniecznie SE
Konkretnie mam SE k750i i chciałbym podłączyć go do komputera aby współpracował ze Skype. A może ktoś zna inny model który to potrafi ....Lex
darkgee - Czw Sty 15, 2009 18:04

To raczej musisz sokac telefonów opartych na Symbianie albo WinMo. Te nowsze i troche starsze powinny bez problemu działać ze Skype'em.
lexicon - Czw Sty 15, 2009 18:37

Dzięki. A mógłbyś podać jakiś model ze średniej półki, może więcej modeli? ....Lex
darkgee - Sob Sty 17, 2009 09:26

Do jakiej ceny rozumiesz średnią półkę? Bo np. u mnie w okolicy do średniej półki cenowej można zaliczyć N95-1, N93, N81.
lexicon - Sob Sty 17, 2009 10:19

Dla mnie te ceny to szok, myślę o 1000PLN a tu widzę nowy 40000PLN. Lepiej kupić dobra kamerkę i tani telefon i jeszcze zostanie, ale ciekawe maja funcje ....Lex
ziomiwan - Sob Sty 17, 2009 14:44

W tej cenie wyrwiesz może w idealnym stanie. Co więcej z dobrych, nie wieszających się i obsługujących skype telefonów to niewiem...
Ale nie lepiej kupić Ci jakąś kamerkę za około 100-150zł z bardzo dobrą jakością wideo i telefon??
Pozdrawiam

lexicon - Sob Sty 17, 2009 14:59

Tak właśnie myślę, jak zobaczyłem ceny, nawet do 4000zł - szok .....Lex
ziomiwan - Sob Sty 17, 2009 17:36

Ceny telefonów do 4tys??
To chyba w nokiach patrzyłeś koleżko ;) .
Ale nie opłaca Ci się szukać takiego telefonu. Zmień sobie K750i na inny, lepszy telefon i zostanie Ci sporo na kamerkę. Chyba że ten Ci wystarcza to oczywiście tylko kamerka ;) .
Jeśli chcesz znaleźć dobrą kamerkę a nie za bardzo się na tym znasz to również służymy pomocą ;)
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group