To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - F-Secury - zablokowałem własny telefon.

wessal - Sob Sty 10, 2009 12:21
Temat postu: F-Secury - zablokowałem własny telefon.
Witam!
Otóż wczoraj przyszedł mi sms z MyNokia, że mogę zainstalować bezpłatną wersję programu antywirusowego F-Secury. No to zainstalowałem (mam Nokię N95). Przy okazji znalazłem w tym programie funkcje antykradzieżową. Włączyłem ją, ustawiłem kod zabezpieczeń (ten przynajmniej ośmiocyfrowy) i dla sprawdzenia wsadziłem do telefonu inną kartę. Rzeczywiście, program włączył się wraz z uruchomieniem telefonu, pokazała się prośba o kod blokady (kod blokady=kod zabezpieczeń? - chyba nie, bo nie działa). Włożyłem ponownie starą kartę (tą, na której instalowałem aplikacje i.. tu również proszą o kod. Wpisuje kod zabezpieczeń, a tu nic... Pomocy!

Z góry dzięki.

darkgee - Sob Sty 10, 2009 14:00

Tutaj pomoże tylko instalacja softu od nowa, albo odblokowanie go w komisie.
wessal - Sob Sty 10, 2009 18:31

Naprawdę nic innego? Jak przeinstalować soft?
ziomiwan - Sob Sty 10, 2009 22:33

Nie instaluj nigdy takich rzeczy gdy otrzymasz sms czy coś w tym stylu. Instaluj tylko pewne i sprawdzone przez innych programy.
Z smsów itp są później takie jaja...
Zmiana softu powinna pomóc chyba że jest to naprawdę dobra ochrona przed kradzieżą i nie pozwoli na zmianę softu...
Pozdrawiam

wessal - Nie Sty 11, 2009 00:01

Dzięki bardzo Panowie, tylko jak zmienić ten soft? Sorry, ale jestem laikiem..
m_usz - Nie Sty 11, 2009 15:00

sciag sobie program nokia pc suite po polsku a dalej to cie ten program poprowadzi.
darkgee - Nie Sty 11, 2009 15:08

Program powinien być dołączony na płycie. A jak nie masz to ściągnij stąd:
Kod:
http://www.nokia.pl/A4745498

Buc - Nie Kwi 19, 2009 23:12

albo sprobuj wklepac standardowy kod 12345. Ja takie rzeczy robie programem nemesis, noge wyjasnic jak sobie wyzerowac kod zabezpieczen w Nokii


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group