To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dyskusja ogólna - Pozycjonowanie w internecie

pasek40 - Pią Sty 09, 2009 20:05
Temat postu: Pozycjonowanie w internecie
Hej
Jakie macie doświadczenia z pozycjonowaniem strony w necie. Używacie też może jakiś programów czy korzystacie z innych sposobów?

haloxavi - Śro Sty 14, 2009 14:33

Pozycjonowanie to już dziedzina wiedzy. Zabawa programami nie ma sensu. Najlepszym źródłem wiedzy o tej tematyce jest forum.optymalizacja.com Znajdziesz tam odpowiedzi niemal na każde pytanie.
halohalo - Śro Sty 14, 2009 20:14

haloxavi napisał/a:
Najlepszym źródłem wiedzy o tej tematyce jest forum.optymalizacja.com


sam korzystam, również polecam tą stronę

haloxavi - Czw Sty 15, 2009 18:31

Zacznij wszystko od przeczytania jakiegoś dłuższego wprowadzenia do pozycjonowania. Potem zacznij czytać bieżące posty bo w pozycjonowaniu miesiąc bez czytania i jest się daleko w tyle. Ucz się i testuj, a i Ty zostaniesz pozycjonerem :-)
halohalo - Wto Lut 03, 2009 09:33

Ja czytam, czytam i próbuję i coś mi strasznie powoli to pozycjonowanie wychodzi w przypadku naszego halohalo.pl...

haloxavi znasz się na pozycjonowaniu, może byś nam coś doradził?

Ksawery Góra - Nie Wrz 06, 2015 15:42

a co z firmą zajmująca się takimi sprawami??
temasz - Nie Wrz 27, 2015 13:50

Ja zaufałabym doświadczonej firmie. Doświadczenie jest bezcenne..
montownia - Pią Lut 12, 2016 09:03

W tej materii liczy się tylko doświadczenie. Nie ma wzorów na osiągnięcie pozycji w Google. Jeden pozyska 100 linków i zrobi topy, a drugi nawet 1000 linków nic nie wskóra.
tetrus - Czw Mar 10, 2016 14:31

Niestety, ale większość firm pozycjonerskich reprezentuje bardzo niski poziom usług, a niektórych można wprost nazwać oszustami.
halohalo - Czw Mar 10, 2016 14:50

tetrus napisał/a:
Niestety, ale większość firm pozycjonerskich reprezentuje bardzo niski poziom usług, a niektórych można wprost nazwać oszustami.


Dokładnie, pozycjonować i reklamować się to się trzeba umieć

Dla przykładu, na tym forum coś takiego jak pozycjonowanie bez mojej wiedzy np: poprzez linki w podpisach - nie występuje :cool:

gsmmaniak - Pon Kwi 25, 2016 18:15
Temat postu: Mobilny armageddon
No niestety, tak to wygląda, trzeba naprawdę ostro selekcjonować dostępne oferty. Od "podejrzanych" firm roi się jak od grzybów po deszczu :/. Samemu trzeba być dość dobrze obeznanym w temacie, by wiedzieć, jak wybrać dobrą agencję SEO. A w kwestii pozycjonowania, to polecam wam poczytać w Internecie o tym, co może przyczynić się do spadku Waszej witryny w wynikach wyszukiwania Google.
smartkursy - Czw Paź 06, 2016 14:30

halohalo napisał/a:
tetrus napisał/a:
Niestety, ale większość firm pozycjonerskich reprezentuje bardzo niski poziom usług, a niektórych można wprost nazwać oszustami.


Dokładnie, pozycjonować i reklamować się to się trzeba umieć

Dla przykładu, na tym forum coś takiego jak pozycjonowanie bez mojej wiedzy np: poprzez linki w podpisach - nie występuje :cool:


To jesteś surowym adminem ;-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group