To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Motorola - moto v3x

misiekk2210 - Czw Sty 08, 2009 23:01
Temat postu: moto v3x
mam motke v3x i po aktualizacji softa nie moge wysylac nic przez blueto. odbierac tak ale nie wysylac. zaczyna laczyc i po chwili wyskakuje ze przerwana operacje. pomuzcie
darkgee - Pią Sty 09, 2009 17:13

Wgraj innego softa. Nic innego poradzić nie można.
misiekk2210 - Pią Sty 09, 2009 17:26

no wlasnie zmienilem i nic. a moze byc tak ze odbior jest ok a wysylanie byc zepsute?
ziomiwan - Pią Sty 09, 2009 18:09

Ustawienia mogą być skopane bluetootha i dlatego nie wysyła. Nie spotkałem się jeszcze aby download był ok a upload niedziałał bo zepsuty.
Ustawienia. Znajdz swój oryginalny soft i wgraj go.
Pozdrawiam

misiekk2210 - Pią Sty 09, 2009 19:33

chyba bede musial pojsc do jakiegos serwisu zeby mi wgrali. nawet nie wiem gdzie mam szukac tego softa .


zmienilem softai bluetooth dziala bez zazutu ale nie mam polskiego menu i nie wiem skad go pobrac i czy mozna go wgrac przez mini usb kabel? pomozcie. z gory dzieki

darkgee - Sob Sty 10, 2009 11:06

Spolszczenie wgrywasz przez RDSLite.

Rsd Lite
Kod:
http://rapidshare.com/files/173944304/RSD_Lite_3.3.rar

Plik polskiego języka
Kod:
http://rapidshare.com/files/173952667/R252211LD_U_85.97.80R_lang0037_flash.rar

UWAGA: najpierw przeczytaj cały opis, następnie czytając go wykonuj podane operacje, nigdy nie zaczynaj żadnych modyfikacji bez uprzedniego przeczytania całego opisu !

- sprawdzasz stan baterii, żeby nie siadła podczas operacji zmiany języka
- wyłączasz telefon
- usuwasz kartę SIM oraz kartę pamięci
- włączasz telefon w trybie bootloader'a (klikasz * + # + czerwona słuchawka)
- włączasz RSD Lite
- podłączasz kabel USB do telefonu i komputera (dla ścisłości ten sam kabel xD)
- program wykryje telefon, w polu Device Properties pojawi się tekst S Flash Rainbow POG
- klikasz przycisk ... przy polu Filename i wskazujesz plik polskiego języka
- klikasz przycisk Start
- cierpliwie czekasz, za minutę może dwie powinno być gotowe, o tak:
- telefon się zrestartuje, wyłączamy, umieszczamy kartę sim, włączamy
- możesz cieszyć się polskim językiem

P.S. PL jest od E770v, ale pasuje bez problemu.

misiekk2210 - Sob Sty 10, 2009 16:59

a przez jaki program wgrywac do telefonu czcionki ikonki baterii rozne programy np zmiany formatu z 3gp na mp4. nie mam bladego pojecia, a co do polskiego menu to nie daje z tym rady :cry:
darkgee - Nie Sty 11, 2009 15:13

Niestety, ale skoro ze zmianą języka nie dajesz sobie rady, to nie zmienisz ikonki baterii czy zasięgu, bo to zacznie trudniejsze operacje. A ten opis u góry jest najprostszym jaki może być.
misiekk2210 - Nie Sty 11, 2009 16:10

jezyk zmienilem ikonki tez z tym ze nie z tego opisu . a rsd lite nie wykrywal mi telefonu gdy byl wlaczony bootloader . dopiero moglem cokolwiek zrobic jak byl wlaczony normalnie i gdy wgrywalem jezyk sam sie przelaczyl w tryb bootloader. przez ten sam program wgralem ikonki. jak widac dalem rade . dzieki za pomoc.
darkgee - Nie Sty 11, 2009 17:59

W takim razie masz nie wgrane sterowniki, które działają z Motką w trybie bootloadera. Podłącz telefon do kompa w tym trybie i pozwól Windzie wyszukać sterowniki. Sterowniki powinny być na płycie.
misiekk2210 - Nie Sty 11, 2009 19:13

niestety ni posiadam do niej plyty,


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group