To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Tani telefon do dzwonienia

tmi - Nie Sty 04, 2009 23:21
Temat postu: Tani telefon do dzwonienia
Witam.
Nie orientuję się w modelach telefonów dlatego proszę o pomoc.
Potrzebuję telefon do 150 zł, chociaż nie obrażę się jeśli będzie mniej.
Telefon ma służyć do dzwonienia przede wszystkim. Najlepiej bez aparatu, bez klapek, mp3 i innych zbędnych rzeczy.

Możliwe najbardziej wytrzymały i z nie łączonymi klawiszami ponieważ ciężko mi się je obsługuje, ostatnio jak miałem w rękach jakąś małą nokię to przez kilka minut próbowałem zadzwonić.

Chciałbym też aby bateria trzymała w gotowości dość długo, czasami przez nawet 1,5 do 2 tygodni nie mam dostępu do sieci aby doładować telefon, a w każdej chwili mogę potrzebować wykonać telefon i potrzebuję pewny telefon.

ziomiwan - Pon Sty 05, 2009 00:03

Kurcze nie mam pojęcia jaki telefon będzie trzymać tak długo...
Motorola F3 jest tania, prosta, ładna, duże klawisze i czarno-biały wyświetlacz.
Dane producenta co do baterii.
Czas czuwania wg producenta (h) 300
Czas rozmów wg producenta (min) 500

Może jeszcze coś wymyślą koledzy z forum.
Pozdrawiam

MaciaSS - Pon Sty 05, 2009 11:08

Witam serdecznie,
..a może jakaś prosta tania Nokia 1200, 1208 ?? Sprosta Twoim wymaganiom ;)
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Pon Sty 05, 2009 17:03

Tutaj musisz szukać pośród starych telefonów, bo nowe nie wytrzymają 2 tygodni. Taki np. Philips Xenium 989 bez ładowania potrafi wytrzymać 17 dni, ale nadaje się wyłącznie do dzwonienia i smsów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group